Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja:Środowisko

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Rozszerzenie[edytuj kod]

Artykuł się przyda jednak warto by było napisać coś w nim więcej. Proponowałbym zamieścić w nim to samo co w szablonie środowisko ale opatrzone odpowiednimi opisami. Dobry to pomysł? Cordylus - Dyskusja - Wkład 19:39, 13 cze 2012 (CEST)

Chodzi ci o dodanie krótkiego opisu przy każdym elemencie zawartego w szablonie? Czy może opisanie konkretnie każdego elementu w ilości identycznej do tej w szablonie? Jeśli miałeś na myśli coś innego to rozwiń zdanie. Falibor 20:49, 13 cze 2012 (CEST)
Miałem na myśli, tak jak to przykładowo teraz wpisałem w artykuł. Chciałbym się za to zabrać dalej, ale niestety nie mam czasu. Cordylus - Dyskusja - Wkład 12:23, 14 cze 2012 (CEST)

Ogół[edytuj kod]

Sam nie wiem, czy dobrze zrobiłem wpisując do listy projektów potrzebę utworzenia artykułu "środowisko", aczkolwiek po historii zauważam, że co niektóre osoby poczęły przygotowania ku ulepszeniu tego artykułu. Mam nadzieję, że uda się coś z tego jeszcze zrobić :) Falibor 20:53, 13 cze 2012 (CEST)