Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Hi Gamepedia users and contributors! Please complete this survey to help us learn how to better meet your needs in the future. We have one for editors and readers. This should only take about 7 minutes!

Dyskusja:CTSG

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Trochę dziwnie wygląda umieszczanie ważnych osobistości z konkurencji(Mycraft) tutaj, w encyklopedii powiązanej z CraftSite :) -Virian 20:04, 3 mar 2011 (CET)

  • Może i dziwnie, ale to tak, jakby bardzo zasłużonego ludzkości autora konkurencyjnej encyklopedii nie umieścić w swojej, nawet gdyby był to Einstein. A przecież kimś takim dla polskiej społeczności MC jest CTSG. Poza tym - sam jestem autorem tego artykułu, a że nie jestem związany z żadnym polskim portalem - nie widzę oporów, bym pisał o nim. Poza tym - encyklopedia to encyklopedia. Nie ma wyjątków. Promaster 20:13, 3 mar 2011 (CET)
  • CraftSite jest partnerem Minepedia Polska. Nie mamy nic przeciwko tworzeniu artykułów związanych z innymi społecznościami niż CraftSite. Byleby to nie były artykuły pisane w stylu reklamy. ~LewandowskiSysOp (DYS # WKŁ) 20:40, 3 mar 2011 (CET)

Mycraft[edytuj kod]

Hmm, nie zgłębiałem tematu CTSG, co robi poza kanałem YT itd. ale pojawiły się teraz nieco sprzeczne informacje. "CTSG wspierał (i wspiera) portal MyCraft." z "Zajęcie - Administrator Mycraft.pl". Ciężko mi powiedzieć, co mi tu nie pasuje, ale coś mi tu nie pasuje :D Po przeczytaniu "wspiera/wspierał" można dojść do wniosku, że on z Mycraft się wspierają, a nie, że to on jest adminem. Przynajmniej ja tak to rozumiem. ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 22:33, 4 mar 2011 (CET)

  • Wspiera, czyli pomaga się rozwijać. Przynajmniej ja tak to rozumiem. Ρromaster - D - W - 22:43, 4 mar 2011 (CET)

Wspierał kiedyś i dalej wspiera, może trochę nieency ale IMO fajnie brzmi ^^ veCt odpisz! 23:00, 4 mar 2011 (CET)

Na medal[edytuj kod]

Z propozycji Promastera, artykuł otrzymał medal [= ~LewandowskiSysOp (DYS # WKŁ) 14:12, 2 kwi 2011 (CEST)