Dyskusja:CTSG

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Trochę dziwnie wygląda umieszczanie ważnych osobistości z konkurencji(Mycraft) tutaj, w encyklopedii powiązanej z CraftSite :) -Virian 20:04, 3 mar 2011 (CET)

  • Może i dziwnie, ale to tak, jakby bardzo zasłużonego ludzkości autora konkurencyjnej encyklopedii nie umieścić w swojej, nawet gdyby był to Einstein. A przecież kimś takim dla polskiej społeczności MC jest CTSG. Poza tym - sam jestem autorem tego artykułu, a że nie jestem związany z żadnym polskim portalem - nie widzę oporów, bym pisał o nim. Poza tym - encyklopedia to encyklopedia. Nie ma wyjątków. Promaster 20:13, 3 mar 2011 (CET)
  • CraftSite jest partnerem Minepedia Polska. Nie mamy nic przeciwko tworzeniu artykułów związanych z innymi społecznościami niż CraftSite. Byleby to nie były artykuły pisane w stylu reklamy. ~LewandowskiSysOp (DYS # WKŁ) 20:40, 3 mar 2011 (CET)

Mycraft[edytuj kod]

Hmm, nie zgłębiałem tematu CTSG, co robi poza kanałem YT itd. ale pojawiły się teraz nieco sprzeczne informacje. "CTSG wspierał (i wspiera) portal MyCraft." z "Zajęcie - Administrator Mycraft.pl". Ciężko mi powiedzieć, co mi tu nie pasuje, ale coś mi tu nie pasuje :D Po przeczytaniu "wspiera/wspierał" można dojść do wniosku, że on z Mycraft się wspierają, a nie, że to on jest adminem. Przynajmniej ja tak to rozumiem. ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 22:33, 4 mar 2011 (CET)

  • Wspiera, czyli pomaga się rozwijać. Przynajmniej ja tak to rozumiem. Ρromaster - D - W - 22:43, 4 mar 2011 (CET)

Wspierał kiedyś i dalej wspiera, może trochę nieency ale IMO fajnie brzmi ^^ veCt odpisz! 23:00, 4 mar 2011 (CET)

Na medal[edytuj kod]

Z propozycji Promastera, artykuł otrzymał medal [= ~LewandowskiSysOp (DYS # WKŁ) 14:12, 2 kwi 2011 (CEST)