Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Hi Gamepedia users and contributors! Please complete this survey to help us learn how to better meet your needs in the future. We have one for editors and readers. This should only take about 7 minutes!

Dyskusja:Chorągiew

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Nazewnictwo[edytuj kod]

Nie lepiej poczekać z polskim nazewnictwem na oficjalne wydanie? Bo np. ja uważam, że sztandar brzmiałby lepiej niż chorągiew. Pozdrawiam ~ MatikTheSeventh (dyskusja) 16:29, 23 lip 2014 (UTC)

Właśnie dlatego staram się nie dodawać dużo plików (tylko jeden grid, a w środku artykułu łatwo pozmieniać). Jest wiele nazewnictw odpowiadających polskim. Poza tym wątpię by angielska nazwa miała się zmienić. Proponuję tutaj głosować na nazwę cho... tego czegoś. Wtedy się przeniesie i poprawi. P.S Jak by ktoś się pytał dlaczego w taki sposób edytuję stronę (w częściach), dlaczego tam nadal czegoś brakuje to niech wie że próbowałem edytować niektóre rzeczy z 3 przeglądarek na raz (i i tak to nic nie dało) ponieważ nie mogłem ich zapisać... Pozdrawiam piotrex43 (Dyskusja) Uśmiechnij się! :-) 16:37, 23 lip 2014 (UTC)
Poza tym przy nazewnictwie "tego czegoś" bardziej kierowałem się wyglądem w rzeczywistości. W google grafika sztandar wygląda tak a chorągiew tak. A jak to ja wolę aktualizować na bieżąco niż po 1.8 wprowadzać zmiany i pozapominać o połowie (dodatkowo duża część społeczności nie zna angielskiego a interesuje się wersjami testowymi (snapshotami)). :P Pozdrawiam piotrex43 (Dyskusja) Uśmiechnij się! :-) 16:55, 23 lip 2014 (UTC)
Mamy pre-release. Ustalamy nazwę? Pozdrawiam piotrex43 (Dyskusja) Uśmiechnij się! :-) 16:41, 22 sie 2014 (UTC)
Nie mam nic przeciwko. Qwert225 (dyskusja) 19:51, 22 lip 2014 (UTC)
Ja może zwrócę uwagę na to, że "banner" w Diablo III w polskiej wersji przetłumaczono na "sztandar". Według mnie to jest lepsza nazwa. Alex2422 (dyskusja) 07:53, 23 sie 2014 (UTC)