Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja:End

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Kres[edytuj kod]

Kto używa słowa Kres? Kto?? Powszechnie używany jest "The End" i jest to nazwa WŁASNA której NIE TŁUMACZY SIĘ, tak samo jak Nether!

Używanie takiej nazwy jest raczej poprawne, dlatego że pomaga zrozumieć niektóre słowa, a dodatkowo jest już plan wprowadzenia oficjalnie tłumaczenia, które nie jest jeszcze w stu procentach poprawne językowo lub logicznie, ale chyba znajduje się tam taka nazwa. Kolejnym argumentem może być chęć przetłumaczenia End Stone'a. Niektóre nazwy tłumaczy się tutaj, a niektóre nie. Polecam też używać podpisu. Używając czterech tyld (~~~~) zamienia się on w podpis po wprowadzeniu edycji. Slawko97 19:56, 14 gru 2011 (CET)


The End to nazwa własna i nie tłumaczy się bo wyjdzie takie coś jak kres.
  ::Przykłady:
  ::Angielski  Polski     Inny Polski
  ::end stone - kamień koniec - kamień kresu ( Wielki kamień kresu [ coś w stylu położysz i będzie koniec ] )
Tak samo z Nether to nazwa własna która jest nazywana jako piekło a tak naprawdę jak się przetłumaczy to wychodzi "dolny" .
  ::Przykłady :
  ::Angielski   Polski    Inny Polski
  ::Nether Brick - dolna cegła - piekielna cegła ( cegła się śmieje i skacze jak slime czy magma cube)
Traversil98 20:59, 14 gru 2011 (CET)

Świat Kresu[edytuj kod]

Tak naprawdę to się nazywa Świat Kresu! Niech ktoś to zmieni! 0michal (dyskusja) 20:47, 22 lis 2013 (UTC)

The End to po polsku Kraniec, Kres, a nie Świat Kresu. Jak by było The End Land, albo The End World to ewentualnie można by to nazwać Świat Kresu… Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 22:21, 22 lis 2013 (UTC)

Ender updade?[edytuj kod]

Czy to prawda że do PE dochodzi kres? Obejrzałam film Mojangu według którego niedługo wyjdzie ender update. Czy ktoś może to potwierdzić? Addzik (dyskusja) 07:02, 2 gru 2016 (UTC)

Tak, to prawda. Za jakiś czas wyjść ma wersja 1.0, która doda m.in. End i Smoka Endu. Pozdrawiam, Rubin.png MinecraftowyKloc Rubin.png (dyskusja) Redaktor MCWiki Polska 07:05, 2 gru 2016 (UTC)

Główna wyspa[edytuj kod]

Może zrobić artykuł o głównej wyspie i o wyspach kresu? TNT.png TheTNT1500 TNT.png 17:07, 15 sty 2017 (UTC)

Nie. Pozdrawiam, NTBG (dyskusjawkład) (Administrator McWikiPL) 19:59, 15 sty 2017 (UTC)