Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja:Entity 303

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Odrzucony artykuł[edytuj kod]

dlaczego mój artykuł jest odrzucany??? prosze o naprawienie tego —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika MichaoleQ (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!

Witaj. Twój artykuł jest odrzucany przez filtr nadużyć. Po spojrzeniu na jego treść, stwierdzam że i tak nie spełnia on warunków poprawnego artykułu oraz łamie zasady Wiki.
Ogólna instrukcja korzystania z dyskusji na Wiki: 1. Zawsze podpisuj się zapisując cztery tyldy ~~~~ lub korzystając z guzika u góry pola edycji. 2. Na posty napisane w Twojej prywatnej dyskusji, należy odpowiadać w bezpośrednio dyskusjach użytkowników, którzy te posty piszą. 3. Kolejne posty w dyskusji rozpoczynaj stosując dwukropki. 4. Jeśli widzisz osobę nie stosującą się do którejś z zasad instrukcji - również mu ją prześlij wpisując po prostu: {{instrukcja}} piotrex43 (Dyskusja) 10:23, 12 sie 2016 (UTC)