Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja:Iluzjoner

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Nazwa[edytuj kod]

Oficjalna nazwa moba o angielskiej nazwie "Illusioner" to Iluzjak. Proszę o zmienienie nazwy strony "Iluzjonista", ponieważ ja nie mam takiej możliwości.

Jak to sprawdzić? Należy wpisać komendę /summon minecraft:illusion_illager, a następnie, stojąc blisko niego, wpisać: /kill @e[type=illusion_illager,r=5]. Na czacie wyświetli się wiadomość Zabito Iluzjak.

CommentCSS.png Zrobione piotrex43 (Dyskusja) 17:37, 3 cze 2017 (UTC)
Ponownie zmieniono nazwę - tym razem na "Iluzjoner". Trzeba znowu przenieść artykuł.

P.s. Proszę o wpisanie powyższych komend. Iluzjak zmienił się w Iluzjonera i jest to już wcielone w grę MCWaterfall (dyskusja) 19:10, 15 cze 2017 (UTC)MCWaterfall

Ciekawostka[edytuj kod]

Dlaczego usunięto ciekawostkę? Chcę znać przyczynę i ewentualnie podyskutować :) —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika ‎MCWaterfall (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!

@NTBG Polecam dodawać krótką przyczynę przy edycjach, szczególnie przy wycofywaniu. Pomaga w takich sytuacjach. ;) piotrex43 (Dyskusja) 15:45, 5 cze 2017 (UTC)
Cofnąłem edycję, ponieważ uznałem tą ciekawostkę za zbędną, no i trochę nieprawdziwą (chyba, że gdzieś coś pominąłem na crowdinie czy twitterze, to przepraszam), bo w grze jest osadnik, a nie wieśniak. -.- A co do opisu wycofania; jak klikam cofnij, to już nie mogę napisać czemu i od razu się usuwa edycja… pójdę sprawdzić gadżety… Pozdrawiam, NTBG (dyskusjawkład) (Administrator McWikiPL) 08:15, 6 cze 2017 (UTC)
Moim zdaniem ciekawostka była prawdziwa. Na crowdinie przy iluzjaku nad polem do wpisywania tłumaczeń są informacje, że illusioner to "Illusionist" + "Villager". A jako że iluzjosadnik brzmi trochę(a nawet bardzo) głupio w grze mamy iluzjaka. A co do wycofywania zmian ja mogę to potwierdzić i zmieniać opis. Jejo13104 (dyskusja) 13:22, 6 cze 2017 (UTC)
Co do tłumaczenia pozostawiam je do interpretacji innym użytkownikom, ale co do wycofywania to mogę coś napisać. To co klikasz NTBG, to przycisk szybkiego cofania edycji, jest on dostępny jedynie dla administratorów oraz służy do wycofywania oczywistych wandalizmów a nie normalnych edycji (jak określono tutaj). Do normalnych edycji powinieneś używać przycisku "anuluj edycję" nie "cofnij edycje" (odnośnik). Dodatkowo przypomnę że istnieje również gadżet dodający znak ołówka obok tego narzędzia administracyjnego, pozwalający na zmianę opisu zmian przy wycofywaniu. piotrex43 (Dyskusja) 14:24, 6 cze 2017 (UTC)