Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Hi Gamepedia users and contributors! Please complete this survey to help us learn how to better meet your needs in the future. We have one for editors and readers. This should only take about 7 minutes!

Dyskusja:Kilof

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Ciekawostka[edytuj kod]

Twoja edycja została wycofana, bo była napisana tak fatalnie stylistycznie i językowo, że aż oczy bolały. Albo to poprawisz, albo usuwam jeszcze raz. Ρromaster - D - W - M - 13:23, 19 mar 2011 (CET)

Na medal[edytuj kod]

Propozycja Promastera została pomyślnie rozparzona i ten artykuł otrzymał medal [= ~LewandowskiSysOp (DYS # WKŁ) 14:13, 2 kwi 2011 (CEST)

Na medal?[edytuj kod]

Witam! Czy artykuł kilof nadaje się dalej na medal? Przecież nie jest do końca rozwinięty i zawiera nieaktualne informacje. Pozdrawiam, NTBG (dyskusjawkład) Administrator Minecraft Wiki Polska 08:36, 27 lip 2016 (UTC)

Jeżeli chodzi o artykuły na medal na tej wiki, to wszystkie są nieaktualne i nie do końca rozwinięte. Moim zdaniem powinniśmy usunąć medale wszystkim artykułom, które je teraz mają, do czasu aktualizacji i ich pełnego rozwinięcia. - Aro567a (dyskusja) (Redaktor MCWiki Polska) 09:21, 27 lip 2016 (UTC)