Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja:Koń

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Minecraftwiki służy do opisywania gry BEZ modyfikacji, ale jeżeli chcesz możesz opisać całą modyfikację w jednym artykule. PS: Myślałem już, że wyszedł 1.8 i dodali konie :P --Cero 17:57, 22 sie 2011 (CEST)

Foch11: Nie, w 1.8 nie będzie koni, ale spoko, myślałem jednak, że zajmę się modyfikacjami :(
W ten sposób nie podpisujemy się!!!! Do podpisu służą cztery tyldy ~~~~, które po zapisaniu artykułu zamieniają się w podpis. Wracając do tematu: Zasady Wiki, punkt 9. Artykuł przenoszę. ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 18:45, 23 sie 2011 (CEST)
Poprawka. Dokładniej muszę poprawić zasady, bo niedokładne są. ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 18:51, 23 sie 2011 (CEST)

Według mnie najlepszym sposobem byłoby usunięcie artykułu, ewentualnie stworzenie wszystkiego od podstaw czyli najpierw stronę Modyfikacje potem Modyfikacje/Mo'Creatures i dopiero Modyfikacje/Mo'Creatures/Koń. Wiem, że styl z angielskiej wiki, ale myślę, że to najlepszy sposób. Oczywiście musiałby powstać projekt Modyfikacje, ja mógłbym pomóc, ale nie za dużo. Tyle jest mojego zdania o tym. Jeśli nikt nie chce tego robić, to lepiej może nie tworzyć kolejnych słabych artykułów nadających się tylko do usunięcia? Slawko97 17:27, 24 sie 2011 (CEST)

"Konie mogą mieć od 7 do 13 żyć."[edytuj kod]

Do końca nie rozumiem o co tu chodzi, można jakieś źródło? -- Zryty (DyskusjaZmianyPliki) 11:54, 9 maj 2013 (CEST)

Odp:Tak można, robiłem to metodą prób i błędów, i NIGDY nie trafiłem na konia z życiem ponad 13 żyć lub poniżej 7,5, a robiłem ok. 20 prób najczęściej wychodziło 11 żyć.
Odpowiadaj w nowej linii, wypowiedź poprzedzaj dwukropkami (w ilości większej niż poprzedzająca wypowiedź) i podpisuj się używając 4 tyld: ~~~~ Co do tych prób i błędów jak dla mnie nie jest to wyznacznik, możesz i 100 razy robić, a mieć pecha i nie trafić, bez sprawdzenia algorytmu ta informacja jest nieprawdziwa. Następne edycje także są nieprawdziwe, te 26 żyć co podałeś to bug: Offspring healthbar will always shows 26 hearts even though its real hp is lower (and never exceeds 15 hearts). This glitch can be fixed by reloading the world. Zmieniam na dane podane na angielskiej wersji - jeśli są błędne dostarcz źródło. -- Zryty (DyskusjaZmianyPliki) 15:25, 9 maj 2013 (CEST)
Generalnie konie mogą mieć ogromne ilości życia, ale jest to chyba jakiś bug. Dokładnie opisali to na angielskiej Wiki. Cordylus - Dyskusja 15:13, 9 maj 2013 (CEST)