Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja:Kompas

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

??? What ?[edytuj kod]

W jaki sposób kompas ma wskazywać kierunek świata? Nie wiem o czymś? W takim razie angielska wiki też nie wie - "The compass needle points towards the player's original spawn point, whether in your inventory screen, in chests, lying on the floor, or while holding it in your hand." Nie wiem Bartosz co Ty wymyślasz. :P Na tę chwilę cofnąłem akceptację wersji. Pozdrawiam piotrex43 (Dyskusja) Uśmiechnij się! :-) 16:09, 9 sty 2014 (UTC)

Aaaahhhaaa... To tu już mi odpowiedziałeś na moje pytanie z dyskusji (że "dlaczego wycofałeś akceptacje")... Zaraz sprawdzę jak to z tym kompasem jest :P Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 18:07, 9 sty 2014 (UTC)
Ustaliłem, że kompas wskazuje miejsce między każdym z spawnów gracza. Oznacza to, że jeżeli gracz odrodzi się np. trójkrotnie, to kompas wskaże misce między każdym z tym odrodzeni. Na tej zasadzie poprawiłem artkuł. :) Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 19:12, 9 sty 2014 (UTC)