Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja:Minecraft na obcasach

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Uwagi[edytuj kod]

Kilka uwag:

1. Wszystko jest już w MagdalenaMariaMonika 2. Opisy odcinków - do wywalenia (zbędne i nieency) 3. Niezbyt spójne i zgodne z zasadami.

Wywalam za jakiś czas jeżeli ktoś nie poprawi w/w kwestii. ~prompl.Wiki Admin dyskusja 18:01, 21 paź 2011 (CEST)

  1. Jest tylko tabela, wystarczy ją wywalić z artykułu o MMM, bo tam jest niepotrzebne. Pisałem do Madzi, nie pisała żeby usunąć ten artykuł.
  2. Opisy odcinków mogę zamienić na streszczenia, ale wg mnie mogą zostać. Co ci nie pasuje? Słowo "Madzia", czy zwrot "nakarmiła pieska"?
  3. To pokaż regulamin. Oczywiście będę powoli rozbudowywał artykuł, nie mam zbyt wiele czasu z powodu szkoły, ale powoli piszę, dodam kilka sekcji i ciekawostki. Promastermage 14:18, 22 paź 2011 (CEST)
Powiem tak: nie chodzi o to, że użyte są nieencyklopedyczne zwroty. Chodzi o to, że wiki nie jest po to, by zgłębiać się w takie szczegóły. Jest to po prostu zbędne. Jeżeli chcesz, załóż stronę mmm.pl i tam zamieszczaj opisy odcinków, ale nikt nie będzie przychodził tu, by czytać streszczenia każdego odcinka. Gdyby w danym odcinku wydarzyło się coś BARDZO ważnego dla polskiej sceny MC - proszę bardzo. Ale tego typu opisy, streszczenia itp. są wręcz nizgodne z Minecraft Wiki Polska:Zasady i drugim, nieoficjalnym ale też obowiązującym Pomoc:Pomocne linki. ~prompl.Wiki Admin dyskusja 14:41, 22 paź 2011 (CEST)
Częściowo się zgadzam, ale powinniśmy być obszerną Wikią. Streszczenia mogę usunąć, ograniczę się do zmian pomiędzy odcinkami i do skróconego opisu odcinka 17. Uważam, że należy także opisać takie serie jak: Kanciasta Codzienność czy Przygody z Minecraft. Promastermage 16:51, 24 paź 2011 (CEST)