Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja:Modyfikacje

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Artykuł - poprawa[edytuj kod]

Myślę, że trzeba inaczej podzielić niektóre modyfikacje (nie podobają mi się nagłówki: funkcjonalne i nowe przedmioty). Wypadało by też zrobić oddzielne artykuły tak, by nie był on zbyt obszerny. Slawko97 16:30, 20 lis 2011 (CET)

Niektóre modyfikacje nie mają opisu (nikt nie będzie chciał ich ściągnąć). Opisy są ważne! --Demon00000 18:51, 7 kwi 2012 (CEST)

Nowa specjalistyczna strona[edytuj kod]

Może trzeba stworzyć nową stronę zaprojektowaną specjalnie dla programów i modyfikacji, np. odrębne wiki na ten temat? Można się tym zająć.--KtośTam 19:06, 19 lut 2013 (CET)

Co jest ???[edytuj kod]

Myślę, że ta strona jest bezużyteczna : mody nie mają dokładnych opisów, opisywane są mody w przestarzałych wersjach, nikt nie "opiekuje się" tą stroną, a żeby opisać te mody trzebabyłoby znać wszystkie mody na każdej stronie typu minecraftforum.net --Karkarox 16:52, 12 sty 2014 (UTC +1)

Nieaktualne modyfikacje niedawno usunąłem. Opisy, wydaje mi się, są wystarczająco dogłębne - bo dłuższych nikt by nie czytał. Niektóre mody mają swoje strony z dokładniejszymi opisami funkcji (choć faktem jest to, że większość tych stron jest nieprawidłowa, tzn. "nie spełnia niektórych wymogów odnośnie jakości artykułu"). Jednak strona ta nie jest porzucona, zaniedbana, a tym bardziej niekompletna - więc nie ma żadnych podstaw aby ta stronę usuwać i określać ją jako "bezużyteczną". Stroną opiekują się osoby (m.in. ja), natomiast Twoja uwaga odnośnie znajomości modów jest realna, lecz opisami konkretnych modyfikacji zajmują się osoby które danego moda znają - a potem pozostaje tylko aktualizacja wersji. Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 07:06, 13 sty 2014 (UTC)

Halo... coś tu za cicho[edytuj kod]

Skoro ten dział powstał, to znaczy, że powinny tu być rzeczy, do których właśnie jest. Zauważcie, że można tu znaleźć tylko jakieś słabo znane mody polskiej produkcji, a takich najbanalniejszych jak IndustrialCraft, BuildCraft, Mekanism, Twilight Forest, Tinkers' Construct i jeszcze więcej; nie ma! Jeszcze coś: A gdyby już te strony stworzyć (na kilkanaście takich typu modów powstanie z kilkaset artykułów), to czy starczy wam miejsca na dysku serwera? Ja w tym czasie spróbuję odnaleźć się w funkcji twórcy artykułów, czego jeszcze nie robiłem i spróbuję chociaż stworzyć zalążki artykułów, które możnaby później powiększać. W ten sposób ten dział (może) stanie się bardziej sensowny i częściej czytany, a szczerze to bardzo lubię mody, tylko komputer mi na to nie pozwala. Dziękuję, Schiffe_Rat (dyskusja) 22:37, 31 sty 2015 (UTC)

Nie ogarniam tego... za dużo kodu! To normalnie chyba mi łatwiej będzie stworzyć moda, niż tu opisać. Rezygnuję z edycji. Schiffe_Rat (dyskusja) 12:17, 1 lut 2015 (UTC)