Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Hi Gamepedia users and contributors! Please complete this survey to help us learn how to better meet your needs in the future. We have one for editors and readers. This should only take about 7 minutes!

Dyskusja:Modyfikacje

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Artykuł - poprawa[edytuj kod]

Myślę, że trzeba inaczej podzielić niektóre modyfikacje (nie podobają mi się nagłówki: funkcjonalne i nowe przedmioty). Wypadało by też zrobić oddzielne artykuły tak, by nie był on zbyt obszerny. Slawko97 16:30, 20 lis 2011 (CET)

Niektóre modyfikacje nie mają opisu (nikt nie będzie chciał ich ściągnąć). Opisy są ważne! --Demon00000 18:51, 7 kwi 2012 (CEST)

Nowa specjalistyczna strona[edytuj kod]

Może trzeba stworzyć nową stronę zaprojektowaną specjalnie dla programów i modyfikacji, np. odrębne wiki na ten temat? Można się tym zająć.--KtośTam 19:06, 19 lut 2013 (CET)

Co jest ???[edytuj kod]

Myślę, że ta strona jest bezużyteczna : mody nie mają dokładnych opisów, opisywane są mody w przestarzałych wersjach, nikt nie "opiekuje się" tą stroną, a żeby opisać te mody trzebabyłoby znać wszystkie mody na każdej stronie typu minecraftforum.net --Karkarox 16:52, 12 sty 2014 (UTC +1)

Nieaktualne modyfikacje niedawno usunąłem. Opisy, wydaje mi się, są wystarczająco dogłębne - bo dłuższych nikt by nie czytał. Niektóre mody mają swoje strony z dokładniejszymi opisami funkcji (choć faktem jest to, że większość tych stron jest nieprawidłowa, tzn. "nie spełnia niektórych wymogów odnośnie jakości artykułu"). Jednak strona ta nie jest porzucona, zaniedbana, a tym bardziej niekompletna - więc nie ma żadnych podstaw aby ta stronę usuwać i określać ją jako "bezużyteczną". Stroną opiekują się osoby (m.in. ja), natomiast Twoja uwaga odnośnie znajomości modów jest realna, lecz opisami konkretnych modyfikacji zajmują się osoby które danego moda znają - a potem pozostaje tylko aktualizacja wersji. Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 07:06, 13 sty 2014 (UTC)

Halo... coś tu za cicho[edytuj kod]

Skoro ten dział powstał, to znaczy, że powinny tu być rzeczy, do których właśnie jest. Zauważcie, że można tu znaleźć tylko jakieś słabo znane mody polskiej produkcji, a takich najbanalniejszych jak IndustrialCraft, BuildCraft, Mekanism, Twilight Forest, Tinkers' Construct i jeszcze więcej; nie ma! Jeszcze coś: A gdyby już te strony stworzyć (na kilkanaście takich typu modów powstanie z kilkaset artykułów), to czy starczy wam miejsca na dysku serwera? Ja w tym czasie spróbuję odnaleźć się w funkcji twórcy artykułów, czego jeszcze nie robiłem i spróbuję chociaż stworzyć zalążki artykułów, które możnaby później powiększać. W ten sposób ten dział (może) stanie się bardziej sensowny i częściej czytany, a szczerze to bardzo lubię mody, tylko komputer mi na to nie pozwala. Dziękuję, Schiffe_Rat (dyskusja) 22:37, 31 sty 2015 (UTC)

Nie ogarniam tego... za dużo kodu! To normalnie chyba mi łatwiej będzie stworzyć moda, niż tu opisać. Rezygnuję z edycji. Schiffe_Rat (dyskusja) 12:17, 1 lut 2015 (UTC)