Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja:Owca

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Chyba większość już widziała brązowe, czarne, szare owce, ale niektórzy mogą mieć problem ze znajdowaniem. Jedna rada. Nie szukajcie ich. Rozświetlcie sobie podwórko i w końcu same przyjdą. Ja takim sposobem napotkałem już 6 w tym 2 w multi. Dla tych co nigdy nie widzieli: http://img585.imageshack.us/i/owca.png/ http://img853.imageshack.us/i/owca6.png/ http://img801.imageshack.us/i/owca2.png/ http://img64.imageshack.us/i/owca4.png/ http://img580.imageshack.us/i/owca5.png/

Raz szukałem wełny i jakaś owca była za drzewem wyskakuje i atakuje a 5 min potem zobaczyłem, że mam różową wełnę i się skapnąłem, że widziałem kolejną. Nie są ciężkie do znalezienia, występują częściej niż slimy i spider jockey razem wzięci - Kodeman

  • Jeszce raz gratuluję, i jeszcze raz proszę z czymś takim na forum. To nie jest miejsce na tego typu (oczywiste swoją drogą) porady. promaster - D - W - M - 12:51, 25 kwi 2011 (CEST)

Wiad. z formularza[edytuj kod]

"Proszę dodać do owiec, że jeśli ich wełnę się pomaluje na pomarańczowo, to może ta wełna zmieniać kolor na zółty i pomarańczowy co chwilę na przemian." O co chodzi? To jakiś bug? Stary? Nowy? ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 12:54, 13 lip 2011 (CEST)

  • Sprawdziłem to, na prawdę górna część wełny owcy zmienia ciągle kolor z pomarańczowego na żółty, boczna wełna jest bez zmian, tylko z górną tak się dzieje :O --Cero 14:18, 13 lip 2011 (CEST)