Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja:Płot

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Brak tytułu[edytuj kod]

Mam grę w wersji 1.7.2 i receptura na płot to jest sześć patyków w dwóch dolnych wierszach skrzyni. Jeśli w konsolach ta receptura wygląda tak jak u mnie to warto ją zmienić na tej stronie. ~ User:Pamparuch 20:18, 24 maj 2016‎ (UTC)

Witaj, na wstępie kilka zasad odnośnie pisania w dyskusjach: Ogólna instrukcja korzystania z dyskusji na Wiki: 1. Zawsze podpisuj się zapisując cztery tyldy ~~~~ lub korzystając z guzika u góry pola edycji. 2. Na posty napisane w Twojej prywatnej dyskusji, należy odpowiadać w bezpośrednio dyskusjach użytkowników, którzy te posty piszą. 3. Kolejne posty w dyskusji rozpoczynaj stosując dwukropki. 4. Jeśli widzisz osobę nie stosującą się do którejś z zasad instrukcji - również mu ją prześlij wpisując po prostu: {{instrukcja}}. A co do tematu poruszonego przez Ciebie, to tak jak wspomniano w historii, od snapshot'a 14w32b (oficjalnie od wydania wersji 1.8) receptura craftingu została zmieniona. Pozdrawiam, Bartosz Konkol administrator McWikiPL 21:24, 24 maj 2016 (UTC)