Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja:Pogoda

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Stworzenie[edytuj kod]

Wpadłem na pomysł, by stworzyć artykuł o deszczu, ale skoro istnieją pioruny i śnieg - lepiej chyba zgarnąć je w całość? PS. Pod koniec znalazłem artykuły na ang i dodałem stamtąd fakty. Nadejdzie burza < nie umiałem inaczej określić :P. Screenshot z 1.5 może być usunięty, dodałem bo sam go zrobiłem w czasie 1.5. Historia musi być jeszcze rozwinięta. Trzaba sprawdzić czy śnieg pada na teren ogrzany i dopiero się topi czy nie. Pytanie: jeżeli chcę dodać zdjęcie z angielskiej wersji, mogę skopiować? I czy trzeba je ściągać i uploadować na naszą czy da się jakoś zlinkować? Gregoric 20:31, 21 kwi 2011 (CEST)

Tak, jako oficjalna Wiki mamy pełne prawo do wykorzystywania plików z innych pochodnych projektów, tj. innych Minecraft Wiki. Plików nie trzeba pobierać, bo jest opcja dodania z adresu URL (uwaga! musi być link bezpośredni (kończący się rozszerzeniem pliku, np. .jpg lub .png)), ale i tak trzeba przesyłać je tutaj. ~LewandowskiSysOp (DYS # WKŁ) 21:34, 21 kwi 2011 (CEST)