Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Please take a moment to fill out this survey on your gaming habits!

Dyskusja:Poradniki/Przycisk działający na zasadzie dźwigni

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Usunięcie[edytuj kod]

Myślę, że nie ma potrzeby, by usuwać tą stronę, może jest niepoprawnie wykonana, ale sam koncept jest dobry, mechanizm bardzo dobrze może się sprawdzić na mapach typu adventure. Falibor 23:42, 27 cze 2013 (CEST)

Moim zdaniem należałoby przenieść jej zawartość np. do strony "Obwody z czerwonego kamienia#Układy" pod nazwą "[[::en:Memory circuit#T Flip-Flop|T Flip-Flop]]". Alex2422 11:34, 28 cze 2013 (CEST)
A na pewno skrócić i wywalić reklamy oraz dopiski autora. -- Zryty (DyskusjaZmianyPliki) 12:27, 28 cze 2013 (CEST)
Zbędne dopiski autora usunąłem, opracowałem to do wstępnego poradnika. Zamierzam jeszcze przesłać lepsze wersje tych plików, aby było to wyraźniejsze. Edytując ten artykuł zauważyłem, że można podzielić go na poradnik, a także na element artykułu wspomniany wcześniej przez Alexa. Można zrobić jedno i drugie, notka o flip-flop może się przydać, a także i poradnik. Choć co do tego drugiego jestem mniej przekonany. Falibor 21:53, 30 cze 2013 (CEST)
Bez jaj, to wygląda jak poradnik używania motyki... Ja jestem za wydzieleniem jedynie bramki. Po za tym Pkt 4 regulaminu: Artykuły mówiące o prostych rzeczach (dom, stawianie bloków) są tutaj niedozwolone. Każdy z odrobiną inteligencji poradzi sobie z takimi rzeczami. -- Zryty (DyskusjaZmianyPliki) 23:23, 30 cze 2013 (CEST)
To nie jest tak skomplikowane, żeby robić do tego poradnik. Powinno wystarczyć jak w "Obwodach z czerwonego kamienia" napisze się jak to zbudować, jak to działa i wklei się screenshota. Alex2422 18:47, 1 lip 2013 (CEST)

" Danielo798 16:43, 2 lip 2013

Chciałem Zrobić Mało Skomplikowany Mechanizm Który Będzie Używany Nawet I Do Survivalu Wkurzało Nie To Że Na YouTube Są Albo W Chu.. Durze Mechanizmy Które Nawet Nie Działą Albo Małe I Też Nie Działą A Więc Zabrałem Się Do Pracy Mam Już Mieszą Wersie Mechanizmu I Mniej Się Baguje . Zmiany Str. Wg. Są Dobre Ale Chciałem Mieć Swój Film Który Jest

 Cyt

'Bez jaj, to wygląda jak poradnik używania motyki... Ja jestem za wydzieleniem jedynie bramki. Po za tym Pkt 4 regulaminu: Artykuły mówiące o prostych rzeczach (dom, stawianie bloków) są tutaj niedozwolone. Każdy z odrobiną inteligencji poradzi sobie z takimi rzeczami.'

 Cyt.

Nie Zgodzę Się Z Tobą Bo Kilku Użytkowników Nawet Chciało Mi Zapłacić Za Sam Pomysł A Zrobić Coś Z Niczego Jest Trudnię Myślałem Nad Tym 3 Miesie, Gdzie Co I Jak Postawić A Minecraft To Stawianie Klocków Inaczej . Np. Kalkulator Tak Też To Stawianie Klocków A Można Zrobić Kompa Z Panienci i Monitora TO NIE JEST MOTYKA Prośba O Uwzględnijcie Mojego Filmu Jeżeli Tak To Będę Wdzięczny Dziekuje

" Danielo798 17:08, 2 lip 2013

Faktycznie to nie to samo co motyka, ale zwykły zrzut ekranu naprawdę wystarczy żeby każdy z odrobiną inteligencji sobie poradził ze zbudowaniem tego. Na angielskiej wiki są mniejsze (i darmowe!) mechanizmy tego typu, więc nie wiem czemu ci gracze chcieli ci płacić. A w ogóle to zauważyłem, że lubisz używać wielkich liter. Pamiętaj jednak, że zazwyczaj stawia się je tylko na początku zdania. Alex2422 18:33, 2 lip 2013 (CEST)
Postaram się jakoś na dniach pozbierać ważniejsze bramki. A co do tego poradnika to oczywiste, że chcesz zareklamować swój video-tutorial, ale bez przesady - jest on tragicznie nakręcony. -- Zryty (DyskusjaZmianyPliki) 20:00, 2 lip 2013 (CEST)


Ja Też Nie Wiem "Czemu" . A Pisanie Tak Zawsze Z Dużej To Taki Odruch Ze Shift . Robię Już Lepszy Poradnik + 2 Wersja Mechanizm (Sory Ze Tak Napisałem ) . A I Zrób 2 Zdj. Bo Ktoś Nie Będzie Wiedział Gdzie Postawić Pochodnie . Powrót Do Filmu Jak Byś Miał Win.XP I Edytował Windows Movie Maker To Byś Wiedział Jaki To Bul . A I Wiem Jaki To Hejter Na YT To Się Nie Wypowiadaj Bo Krytyków Tu Nie Chcemy (Krytyk Zasr.....) . To Ja Zabieram Się Do Roboty Ok . A I Jeszcze Jedno To Jest darmowe . I Tak Mam 75% Głosu :D . Zryty A Ty Się Już Nie Wypowiadaj - Danielo798 13:20 3 lip 2013

Akurat na to czy się wypowiem czy nie wpływu nie masz. I będę pilnował tutaj porządku... Co do video-tutoriali: nie umiem - nie robię ;) -- Zryty (DyskusjaZmianyPliki) 20:12, 3 lip 2013 (CEST)
Zrobiłem mniejszą formę, teraz nie powinno być problemów. Falibor 00:55, 4 lip 2013 (CEST)
Wciąż uważam, że to jest na tyle proste, że nie potrzeba do tego osobnego artykułu (a już na pewno nie poradnika). Alex2422 12:41, 4 lip 2013 (CEST)

75 % Głosu Mam Ja , 20% Falibor , 4% Strona , 1% Wszyscy I Wszystko Inni/Inne . - Danielo798 16:04 4 lip 2013

Proste jest, ale poradnik nigdy nie zawadzi. Zdziwiłbyś się jakie mechanizmy czerwonego proszku sprawiają niektórym problemy. Jego forma jest jednak okropna. Ten cały "Danielo" pogwałcił wszystkie zasady ortografii, interpunkcji, składni, kodu wiki i netykiety jakie udało mu się znaleźć. Ja uważam, że z takimi nie powinno się dyskutować, a permanentnie blokować. Ja rozumiem drobne błędy i potknięcia, ale to już jest groteska. Bana dla tego pana!!! Cordylus - Dyskusja 16:11, 4 lip 2013 (CEST)
Trochę ciężko byłoby to przerobić na poradnik (bo to czym jest teraz na pewno poradnika nie przypomina): 1. Postaw blok. 2. Połóż przycisk. 3. Połóż czerwoną pochodnię... To brzmi trochę jak poradnik budowy domu, a jak wiadomo Artykuły mówiące o prostych rzeczach (dom, stawianie bloków) są tutaj niedozwolone. Alex2422 16:32, 4 lip 2013 (CEST)

No I Kur... Jak Się Nie Podoba To Wypierdal. Do Chu... Masz Coś Do Mojej Orto No Masz Coś Do Moich Widz. Oni Mnie Prosili Żebym To Tu Zamieścił . I Chyba To Chujos... Wypierdol... Bo Nie Mam Zamiaru Się kłócić Tu . A Dla Pana Cordylus Wpierdo. Polonista Się Znalazł . I Jak Już Mówiłem Minecraft To Stawianie Klocków Do.Widzenia Korw. - Danielo798 22:37 4 lip 2013

Gratuluję kultury i wychowania ;) Tak się zastanawiam: jeśli jakimś cudem będziesz miał zamiar pójść do pracy to ciekawe co sobie pomyślą widząc CV pisane SłItAśNyM stylem... Chociaż nie sądzę, że potrafisz cokolwiek po za wyzywaniem innych i siedzeniem całe dnie przed komputerem, a to ci się zapewne w życiu nie opłaci... -- Zryty (DyskusjaZmianyPliki) 23:02, 4 lip 2013 (CEST)
Nie dyskutować z nim, tylko banować! To jakiś kiepski troll. Gdzie jest admin? Cordylus - Dyskusja 23:58, 4 lip 2013 (CEST)

Tak Mam Wysłać Tu Moich Widzów Czyli 230 I Mojego Kolegi Około 2000 . Już Powiedziałem Jak Coś Się Nie Podoba To Wypiepr . I Nie Długo Odszczekacie Te Słowa . PS. Nie Siedzę Całymi Dniami Przed Kompem Bo Się Mi Nie Chce . Co Najwyżej Możecie Zrobić Mi Loda . - Danielo798 11:47 5 lip 2013 Falibor Podaj Mi : TS , Skype , Pocztę . Cokolwiek Masz Jeżeli Tak To Dzięki - Danielo798 23:00:10 5 lip 2013

Sam nie wiem czy jest sens, abym się tutaj wypowiadał. Trochę jest racji po jednej jak i po drugiej stronie. Zaczęło się od krzaczków Danielo, co z tego co widzę nie tylko mi zaszkodziło w czytaniu. Pisanie krzaczkami nie jest zgodne z netykietą. Daniel powinien zacząć używać słownika, który jest wbudowany do każdej przeglądarki. Najwidoczniej sprawia mu frajdę pisanie krzaczkami, na gadu-gadu owszem takie opisy są fajne, ale tutaj to nie wypada ;) W dotatku Danielo zaczął dyktować własne warunki co jest przejawem arogancji. Zatem zgodnie z zasadami savoir-vivre, osoba taka powinna zostać wyproszona, aby nie zakłócać dalszych celów dyskusji. Wulgaryzmy również należy potępiać, na większości szanujących się stron internetowych owe są zwalczane. Nie wiem, czy ostatni post Daniela nie można przyjąć pod zastraszanie i zgłosić go do służb porządkowych naszego kraju. Ale jak już powiedziałem nie jestem tego pewien. Równie dobrze można to odebrać zastraszenie masowym spamem.
Na początku powiedziałem, że dwie strony zawiniły, więc ukazuję tą drugą stronę: Kłóciliście się o drobnostki, które już dawno zostały naprawione, (zupełnie jak w naszym rządzie). Sekcja poradników na minewiki się przyda, bo po to ona jest, aby ją zapełnić, na minewiki nie musimy podawać jedynie suchych faktów. Widziałem pomysł i chciałem pomóc w jego realizacji. Niestety nie wszystko wychodzi tak jak się myśli.
Ogólnie samo pojawienie się 7 screenshotów nie było takim problemem, jak to pisanie w tej dyskusji. Edycja zajęła może 4 minuty. Zryty i Alex2422 niepotrzebnie atakowali punktem z regulaminu o rzeczach banalnych. Ten punkt można pominąć i po prostu go przekształcić, choć nie do końca, bo gdybyśmy wszystko za nich robili, to nie byłoby za dużo czasu na inne rzeczy. Według mnie egzemplarz ten jest dobry, warto go wykorzystać, jeśli nie w tej formie, to przekształconej. Początkowa faza faktycznie była fatalna i z mostu można było go usunąć, ale nie na tym rzecz polega, aby zabijać każdy zarodek. Warto dać szansę, Danielo niestety jej nie wykorzystał i dzięki temu zasłużył na permanentnego bana (złamanie punktów 2,3,4,5,14,21, dodałbym również 24 - nie przestrzeganie wiki kodu).
Co do artykułu nie wiem jak to dalej wykorzystać. Alex miał jakiś pomysł, więc może to wykorzystać. Myślę, że to wszystko w tym temacie, widzę, że znów się rozpisałem i daję wam sporo do czytania, heh. Pozdrawiam. Falibor 01:32, 6 lip 2013 (CEST)
Ja też jestem zdania by poradnik zostawić, ale ban dla użytkownika musi być. Cordylus - Dyskusja 13:48, 6 lip 2013 (CEST)

Widziałem jak Danielo dawał małe oszczeżenia na poczontku . [Sory za błendy orto.] Na poczontku było widać że nie lubi krytykowania i nie ruwnej gry 3/1 . Pisał z nerwom . Danielo wydaje sie spokojny [wiem o tym bo oglondałem jego filmy] ale jak sie wkuży to jest jak bomba atomowa . Nie patrzy sie gdzie co i jak . Myśle Że Ta Dyskusja Powinna być usunięta i zastompiona dyskusją [Co Można Zrobić] Dla Załagodzenia sytułacji . Myśle Że To Powino Pomódz !!!- Dyskusja użytkownika:Chaker123 14:21, 6 lip 2013 (CEST)

Danielo sobie zrobił nowe konto czy wszystkie dzieci teraz nie potrafią napisać zdania bez masy błędów ortograficznych? To już zaczyna być żałosne... -- Zryty (DyskusjaZmianyPliki) 17:09, 6 lip 2013 (CEST)
Pogadamy Jak Odzyskam Stronę Z MOIM POMYSŁEM TO POGADAMY - Danielo798
Umieszczając treści na wiki zrzekasz się do nich praw, więc teraz to sobie możesz powiedzieć, że to twój pomysł, ale nie ma to żadnego znaczenia. Po za tym nie usuwaj strony dyskusji, na następny raz zastanów się co piszesz... -- Zryty (DyskusjaZmianyPliki) 08:40, 7 lip 2013 (CEST)

No Chyba Nie . Akurat Się Zabezpieczyłem Na Takich Ludzi . Jeżeli Mam Się Czegoś Zrzec To Musze Mieć To Na Papieże Z Moim Autografem . Przyślij Mi Takie "Coś" To Pogadamy . Jednak Te 5-Miesi Pisania Praw Autorskich Się Przydało :) Zryty Mózgu - Danielo798 13:18, 7 lip 2013

Chyba jednak nie masz - rejestrując się potwierdziłeś, że zapoznałeś się z zasadami i regulaminem oraz je akceptujesz. Nawet pod oknem edycji masz jasno zapisane zasady:
Wkład na Minecraft Wiki Polska jest udostępniany na licencji CC BY-NC-SA 3.0 (szczegóły w Minecraft Wiki Polska:Prawa_autorskie). Jeśli nie chcesz, żeby Twój tekst był dowolnie zmieniany przez każdego i rozpowszechniany bez ograniczeń, nie umieszczaj go tutaj.
Zapisując swoją edycję, oświadczasz, że ten tekst jest Twoim dziełem lub pochodzi z materiałów dostępnych na warunkach domeny publicznej lub kompatybilnych. PROSZĘ NIE WPROWADZAĆ MATERIAŁÓW CHRONIONYCH PRAWEM AUTORSKIM BEZ POZWOLENIA WŁAŚCICIELA!
Domena publiczna oznacza zrzeczenie się praw autorskich (lub ich brak) i nie potrzeba pisania żadnych "autografów". Więc na następny raz naucz się czytać i nie szpanuj swoją znajomością prawa, bo jest ona zerowa... BTW. ciekawe kto uznałby prawa autorskie z błędami ortograficznymi i składniowymi :P -- Zryty (DyskusjaZmianyPliki) 00:20, 8 lip 2013 (CEST)

Na Moich Zasadach To Wrzuciłem Więc "Narazie I Czejść" . Panie Zryty Mózgu . A Jak Pisałem Te Prawa "TO" Wszystkim Myślałem A Więc Nawet Prawnik Nie Znajdzie Tam Luk hahahaahahahahahah - Danielo798 12:14, 7 lip 2013

Na swoich zasadach to wrzuciłeś??? Od kiedy to używając jakiegoś serwisu można mu narzucić własne prawa?? Co wypowiedź bardziej się pogrążasz, mówisz że jakieś prawa autorskie pisałeś, a zwyczajnie nie masz pojęcia o temacie. Chętnie zobaczę te twoje akty prawne, chyba po 5 miesiącach powinno ich być trochę =] -- Zryty (DyskusjaZmianyPliki) 17:45, 8 lip 2013 (CEST)
Zaczynam wątpić by on to pisał poważnie. To jest durny trolling. Nie karmić trolla zatem, tylko go banować! Cordylus - Dyskusja 22:02, 8 lip 2013 (CEST)
Nie karmię trola, jedynie pokazuje mu jakim żałosnym debilem jest, a banować niestety nie ma kto... -- Zryty (DyskusjaZmianyPliki) 22:53, 8 lip 2013 (CEST)

Nie Obchodzi Mnie To Nawet Tego Nie Czytam . - Dnaielo798

Teraz nasuwa mi się obraz dziecka zatykającego sobie uszy i wrzeszczącego gdy jakiejś prawdy nie chce dopuścić do siebie. Może czas zacząć dorastać? -- Zryty (DyskusjaZmianyPliki) 15:55, 9 lip 2013 (CEST)

Nie Obchodzi. Ja Z Dziećmi Nie Dyskutuje - Dnaielo798

Nie ciągnijmy już tego dalej. Niech go ktoś zbanuje i będzie spokój. Alex2422 17:40, 9 lip 2013 (CEST)
Ja Z Dziećmi Nie Dyskutuje
To dobrze, gadanie do siebie bywa źle odbierane. -- Zryty (DyskusjaZmianyPliki) 17:51, 9 lip 2013 (CEST)

A I Tak Macie Już Kaganiec Ma Mordzie . Ja Też Mogę Wnieść Zniesławienie Do Adma . Jak Dla Minie Koniec Dys. . Nie Udało Się Wam Usunąć Str. Tak Samo Mnie Nie Uda Się Mnie Zbanować . [Zasada Trzecia : Wroga Zaatakuj Jego Własną Bronią ] Ban Me . Ban You - Dnaielo798

Jakbyś jeszcze nie załapał w dyskusji po za tobą biorą udział sami redaktorzy, więc stronę usunąć możemy bez żadnego problemu - tyle że żadna strona do tego wpisu nie linkuje, więc i tak dla zwykłego czytelnika nie jest możliwe trafienie tu. Ze zbanowaniem też większego problemu by nie było, wystarczy e-mail do administratora, który zwyczajnie tej dyskusji nie czyta. Po prostu nikt nie chce na ciebie tracić czasu, nie jesteś tego warty. -- Zryty (DyskusjaZmianyPliki) 21:21, 10 lip 2013 (CEST)

Ta Kur Koksu w Necie Pizda w Świecie . Pozdrowienia Od Danielo .PS Jeszcze Zobaczymy . Użytkownik Danielo798