Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja:Poradniki/Konfiguracja serwera

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Błąd[edytuj kod]

Witam mam problem, bo nie mogę włączyć serwa przy zrobieniu serwa czyli {1.Odpalić Minecraft, Serwer|2.poczekać i wyłączyć program|3.wchodzić do pliku Op i Serwer.Propetiwes|no i tak dalej....} Kiedy opalam po 1 crash serwera i po 2 Nie działa wogóle {Robie na Hahachi sieć} bo wtedy nie musze kupować serwa.Pomóżcie i napiszczie co mam zrobić. --Eryk321 13:01, 22 mar 2013 (CET)

Przykro mi, ale nie jesteśmy centrum pomocy :) Spróbuj poszukać informacji i napisać info na forach o Minecrafcie, szybciej rozwiążą Twój problem. ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 01:13, 23 mar 2013 (CET)
Cześc Eryk321, opisz dokładniej co ci nie działa - ja mam własnego serwa (dedyk, a wcześniej Hamachi) więc się znam :) Opisz to dokładniej na mojej dyskusji, bo dużo informacji nie podałeś :P Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 12:05, 7 maj 2013 (CEST)

Inny Błąd[edytuj kod]

Normalnie tworze sobie serwer, lecz gdy klikam na plik, który powinien włączyć konsolę, konsola tylko miga i się wyłącza. Da się coś z tym zrobić? —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Dawid3422 (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!