Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Hello there! We are conducting a survey to better understand the user experience in making a first edit. If you have ever made an edit on Gamepedia, please fill out the survey. Thank you!

Dyskusja:Poradniki/System portali

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Dobrze byłoby napisać, jaka jest maksymalna odległość, do jakiej portal będzie przypisany do innego portalu w Netherze, a nie do swojego odpowiednika. Np. mamy bazę, budujemy portal A. Przenosi nas do portalu A w Netherze. W pobliskiej koloni budujemy jeszcze jeden portal - B - żebyśmy nie musieli tyle chodzić. Portal B przenosi nas do portalu A w Neterze. I pytanie - jaka jest maksymalna odległość, z jakiej portal B będzie przypisany do portalu A? Kurczak4 14:07, 1 wrz 2013 (CEST)

Z tego co testowałem to jak oddalisz się na mniej niż 15 bloków w Netherze to przeniesie cie do istniejącego portalu w głównym świecie, tam powinno być podobnie (razy 8). Jedynie nigdy nie udało mi się stworzyć nowego portalu w pionie... -- Zryty (DyskusjaZmianyPliki) 13:31, 2 wrz 2013 (CEST)