Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Hi Gamepedia users and contributors! Please complete this survey to help us learn how to better meet your needs in the future. We have one for editors and readers. This should only take about 7 minutes!

Dyskusja:Poradniki/System portali

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Dobrze byłoby napisać, jaka jest maksymalna odległość, do jakiej portal będzie przypisany do innego portalu w Netherze, a nie do swojego odpowiednika. Np. mamy bazę, budujemy portal A. Przenosi nas do portalu A w Netherze. W pobliskiej koloni budujemy jeszcze jeden portal - B - żebyśmy nie musieli tyle chodzić. Portal B przenosi nas do portalu A w Neterze. I pytanie - jaka jest maksymalna odległość, z jakiej portal B będzie przypisany do portalu A? Kurczak4 14:07, 1 wrz 2013 (CEST)

Z tego co testowałem to jak oddalisz się na mniej niż 15 bloków w Netherze to przeniesie cie do istniejącego portalu w głównym świecie, tam powinno być podobnie (razy 8). Jedynie nigdy nie udało mi się stworzyć nowego portalu w pionie... -- Zryty (DyskusjaZmianyPliki) 13:31, 2 wrz 2013 (CEST)