Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja:Poradniki/Zakładanie wioski

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

pyt[edytuj kod]

No dobrze, ale czy to znaczy że vis a vis drzwi nie może być okna? Drzwi mają dwa bloki wysokości, czy wystarczy jeśli te 2-6 klocków za nimi będzie jeden klocek stały i okno, czy muszą być dwa klocki? —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Warto8 (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!

Blok stały musi znajdować się w odległości 5 klocków naprzeciw drzwi z dowolnej strony. Możesz postawić ile okien ile chcesz ale jeden blok musi być blokiem stałym. Nie musisz stawiać dwóch bloków pionowo naprzeciw drzwi by struktura została uznana za dom. Ogólna instrukcja korzystania z dyskusji na Wiki: 1. Zawsze podpisuj się zapisując cztery tyldy ~~~~ lub korzystając z guzika u góry pola edycji. 2. Na posty napisane w Twojej prywatnej dyskusji, należy odpowiadać w bezpośrednio dyskusjach użytkowników, którzy te posty piszą. 3. Kolejne posty w dyskusji rozpoczynaj stosując dwukropki. 4. Jeśli widzisz osobę nie stosującą się do którejś z zasad instrukcji - również mu ją prześlij wpisując po prostu: {{instrukcja}} piotrex43 (Dyskusja) Redaktor MCWiki Polska 09:28, 27 sty 2016 (UTC)