Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja:Przetapianie

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Wygląd[edytuj kod]

Witam! Chciałem zapytać się w większym gronie który wygląd przepisów w artykule "przetapianie" jest lepszy, ten u nas czy na angielskiej wiki. W mojej opinii lepszy jest wygląd na angielskiej wiki (jest przejrzystszy, zajmuje mniej miejsca) lecz jak zwykle chcę to skonsultować z większą ilością osób. Aktualnie zajmuję się dodaniem elementów które nie znajdują się u nas i lekką przebudowę i rozbudowę artykułu. Pozdrawiam piotrex43 (Dyskusja) Uśmiechnij się! :-) 17:35, 20 lip 2014 (UTC)

CommentCSS.png Popieram. Qwert225 (dyskusja)
Dziękuję za szybką odpowiedź. Prawdopodobnie o ile nie pojawi się kolejna ocena jutro to przerobię artykuł. :) Pozdrawiam piotrex43 (Dyskusja) Uśmiechnij się! :-) 18:54, 20 lip 2014 (UTC)

Na medal[edytuj kod]

Witam! Chciałbym się zapytać czy ta strona nie nadawałaby się poprostu Na medal!? Ma łącznie 16 877 bajtów(Stan z 3 stycznia 2016 roku). Pozdrawiam, JasiuMinecraft1 (dw) RedaktorMCWikiPL 12:55, 3 sty 2016 (UTC).