Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja:Przyszłe aktualizacje

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Transport Powietrzny[edytuj kod]

Skąd pewność ,że unosząca się na chmurze postać, musi oznaczać transport powietrzny? Jeb i Notch wiele razy wspominali ,że w najbliższym czasie nie nie zamierzają wprowadzać takiego transportu, wiązało by się to z wymuszeniem szybszego renderowania świata a jak wiadomo gra w chwili obecnej nie jest zbyt dobrze zoptymalizowana.

Smoki[edytuj kod]

Ekhem, ekhem: Więcej mobów Potwierdzone nowe moby takie jak Pigman, Smoki i Gobliny[niezweryfikowane]. vs. Jedzenie Jeb mówił na Twitterze, że chce dodać więcej jedzenia, ale golemy, namioty, windy, emotikony, małe zwierzątka, smoki, system poziomów i jednorożce raczej nie zostaną dodane[16].

To co jest prawdą? OldShaterhan 21:22, 1 maj 2011 (CEST)

Połączenie z Historia wersji[edytuj kod]

Od czasu kiedy rozłączono historię wersji na dwa artykuły, wszystko jest niezwykle skomplikowane. Tabelka nie jest zbyt przejrzysta. Trudno cokolwiek z niej wyczytać, ponadto większość informacji to plotki.

Jestem za:

a) Połączeniem tego artu z Historia wersji w takim stanie, w jakim było to przed rozłączeniem (ew. lekko zmienić tabelkę); b) Całkowitą zmianą tabelek tu zawartych na jedną wspólną chronologiczną według źródeł potwierdzających daty wydania kolejnych aktualizacji.

Rozumiem, zostaliśmy połączeni z MCWiki, ale powiedzmy sobie szczerze - taki art nie ma sensu. Nic nie da się z niego wyciągnąć, trudno jest określić co i kiedy. promaster - D - W - M - 17:38, 4 lip 2011 (CEST)