Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Join The Fan Lab, a private Fandom research community for users in the US and UK where you will be asked to share your opinions on all things gaming and entertainment! Click here to see if you qualify

Dyskusja:Rośliny

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Chciałbym zauważyć, że w spisie roślin nie ma wodorostów i chciałbym dowiedzieć się dlaczego? —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika 83.25.144.55 (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!

Arbuzy generują się naturalnie w dżungli. Brakuje takich roślin jak brodawka, roślina refrenu. Pojawiają się one naturalnie w innych światach. Skoro grzybnia jest dodana to blok trawy też powinien być dodany. Bielica nie ponieważ ona się nie rozrasta. Brakuje wielu roślin np. buraków, marchewek, ziemniaków. —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Ocelot1234 (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!

Dzięki za zwrócenie uwagi. Artykuł nie jest aktualizowany od dłuższego czasu, czasami tak bywa że artykuł nie jest aktualizowany gdyż nie linkuje do niego żaden inny artykuł, i nic nie wiadomo o jego istnieniu. Tak też jest i w tym przypadku. Jestem pewien że dziś go ktoś poprawi, ja na teraz nie mam czasu. Pamiętaj również że sam możesz go zaktualizować używając opcji "Edytuj" nad artykułem. :) Pozdrawiam piotrex43 (Dyskusja) Administrator MCWiki Polska 22:35, 31 mar 2016 (UTC)