Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Hi Gamepedia users and contributors! Please complete this survey to help us learn how to better meet your needs in the future. We have one for editors and readers. This should only take about 7 minutes!

Dyskusja:Rośliny

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Chciałbym zauważyć, że w spisie roślin nie ma wodorostów i chciałbym dowiedzieć się dlaczego? —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika 83.25.144.55 (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!

Arbuzy generują się naturalnie w dżungli. Brakuje takich roślin jak brodawka, roślina refrenu. Pojawiają się one naturalnie w innych światach. Skoro grzybnia jest dodana to blok trawy też powinien być dodany. Bielica nie ponieważ ona się nie rozrasta. Brakuje wielu roślin np. buraków, marchewek, ziemniaków. —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Ocelot1234 (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!

Dzięki za zwrócenie uwagi. Artykuł nie jest aktualizowany od dłuższego czasu, czasami tak bywa że artykuł nie jest aktualizowany gdyż nie linkuje do niego żaden inny artykuł, i nic nie wiadomo o jego istnieniu. Tak też jest i w tym przypadku. Jestem pewien że dziś go ktoś poprawi, ja na teraz nie mam czasu. Pamiętaj również że sam możesz go zaktualizować używając opcji "Edytuj" nad artykułem. :) Pozdrawiam piotrex43 (Dyskusja) Administrator MCWiki Polska 22:35, 31 mar 2016 (UTC)