Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja:Sala tronowa

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Źródła[edytuj kod]

Poproszę o źródła potwierdzające istnienie struktury. W przeciwnym wypadku artykuł zostanie usunięty. piotrex43 (Dyskusja) Administrator MCWiki Polska 14:39, 13 kwi 2016 (UTC)

Artykuł został usunięty z powodu braku dowodów na istnienie struktury. Przekonanie o istnieniu struktury znalazło się po opublikowaniu filmu na serwis YouTube przez jedną osobę z polskiej społeczności Minecraft. Film został opublikowany pierwszego kwietnia co świadczy o prawdopodobnym żarcie prima aprilisowym. Po dłuższych poszukiwaniach nie odnalazłem żadnych wiarygodnych źródeł ani spekulacji na temat struktury prócz wyżej wspomnianego filmu. Proszę o podanie wiarygodnych źródeł w przypadku próby odtworzenia artykułu. piotrex43 (Dyskusja) Administrator MCWiki Polska 19:21, 13 kwi 2016 (UTC)
Zgadzam się z Piotrexem. Popełniłem błąd (nie powinienem się wzorować tylko na społeczności...). Płyta Cat.png VaderVCD Płyta Strad.png Redaktor MCWiki Polska 19:23, 13 kwi 2016 (UTC)