Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja:Strona główna

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Dyskusja strony głównej dotyczy strony głównej (wygląd, poprawki). Ogólne informacje na temat Wiki należy zamieszczać na stronie Społeczności.

Archiwa

Niedziałający link partnera[edytuj kod]

Strona prison wiki niedziała lub nie istnieje —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Slashersscraft (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!

Na chwilę obecną usunąłem niedziałający link. Decyzję w jego sprawie zostawiam Lewandowskiemu, to jego strona. piotrex43 (Dyskusja) 15:12, 13 paź 2016 (UTC)

Niepoprawne wyświetlanie się strony głównej wiki[edytuj kod]

Otóż od jakiegoś czasu mam dziwny błąd powiązany z wyświetlaniem się strony głównej(spora wolna przestrzeń z prawej strony) : http://i.imgur.com/XraHjuY.png Problem występuje tylko na polskiej wiki i tej jedynej stronie, na określonych przeglądarkach: Opera,Vivaldi i Chrome. Ma ktoś podobny problem? Z pozdrowieniami Oakar567 (dyskusja) 17:26, 5 sie 2017 (UTC)

View this block using Opera Dragonfly. Ivan-r Wiki Admin 15:06, 6 sie 2017 (UTC)

Aktualizacja informacji[edytuj kod]

W styczniu 2018 roku gra została wykupiona w 114 mln egzemplarzach, a graczy jest raczej +100 mln. Zalecam zmienić Ooyax (dyskusja) 10:34, 26 sty 2019 (UTC)

klucz minecraft[edytuj kod]

hej kupiłam pełną wersje gry minecraft ale mam problem przysłali mi na meila cd key ale gdzie mam go wpiusac zeby odpalic gre musze pobrac gre czy jak prosze o podpowiedz .nie znam sie na tym poprostu chciałam zrobic rezent synowi

Po pierwsze używaj podpisu na końcu swojej wypowiedzi (4 tyldy), po drugie ta strona dyskusji służy do rozmów na temat wyglądu strony głównej wiki, a po trzecie zalecamy opisanie problemu na forach o tejże grze. Jednakże ja się na tym nie znam i nie wypowiem się. Ooyax (dyskusja) 15:55, 20 lut 2019 (UTC)

Pisownia[edytuj kod]

Tam gdzie jest za ile Microsoft kupił Minecrafta powinno być 2,5 miliarda a nie 2,5 miliardów—Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika 79.188.237.242 (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!

Poprawione, dziękujemy za uwagę Oakar567 (dyskusja) 08:12, 8 lip 2019 (UTC)

port[edytuj kod]

Witam, mam problem ponieważ nie moge znaleść opcji zmienienia portu na tej stronie

Za pomoc Dziekuje <3 —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Switel120 (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!

Witaj Switel120!
Na stronie głównej próżno szukać informacji o zmianie portu, nie znajduje się tam ona. Polecam jednak artykuł Server.properties gdyż wygląda że szukasz dokładnie tego. Frisk (Dyskusja) 17:30, 17 gru 2019 (UTC)