Dyskusja:Strzała Widmo

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Potrzebne?[edytuj kod]

Czy potrzebujemy tego artykułu skoro ta strzała podobnie jak inne dodane w snapshocie, jedynie nadaje efekt mikstury i da się to odpisać w artykule Strzała? Pozdrawiam piotrex43 (Dyskusja) Uśmiechnij się! :-) 13:26, 23 sie 2015 (UTC)

Na angielskiej wiki Spectral Arrow została zawarta w artykule o strzale, a jako iż uważam, że powinniśmy mocno opierać się na naszym angielskim odpowiedniku, zostawię tutaj przekierowanie do artykułu o strzale. ~ Matik7 (dyskusja) ~ Administrator Minecraft Wiki 21:59, 23 sie 2015 (UTC)
Ja myślę że obecnie ta strona przyda się bo na stronie strzała tak naprawde nic nie ma o tej strzale...więc myślę że powinno się zachować tą stronę z takiego stanu (z przed dwóch edycji) w jakim była! A co do angielskiej wiki: My chyba nie jesteśmy angielską wiki!, więc myślę że nie powinniśmy aż tak jej naśladować! Pozdro od Natana (Pisaj jakby co... |[[Wkład użytkownika:Mcnt04|Co zrobiłem), z Tarnobrzegu! Bądź ciągle odważny i odważnie edytuj!!! :) 19:27, 25 sie 2015 (UTC)
Jeśli uważasz że nadal tam czegoś brakuje o "strzale widmo" to możesz uzupełnić artykuł z tego linku (stan przed utworzeniem przekierowania). piotrex43 (Dyskusja) Redaktor MCWiki Polska 00:19, 26 sie 2015 (UTC)