Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja:Szkielet

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Po drabinach?[edytuj kod]

Jeszcze tego nie zaobserwowałem, będę sprawdzał to, bo ostatnio częściej gram, więc może mi się uda. Może ktoś to już widział, żeby chodziły po drabinie? ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 14:25, 2 lip 2011 (CEST)

Gram w Minecrafta od wersji Alpha 1.2 i nigdy nie widziałem, żadnego moba na drabinie ;) Coś mi się to nie wydaje prawdą :D Sewciok 16:21, 2 lip 2011 (CEST)

ja widziałem creepera na drabinie więc on chyba też może. Ja nigdy nie widziałem szkieleta wspinającego się na drabinie.

Wiem, że pająki mogą się wspinać po blokach, ale szkielety? Nigdy tego nie miałem choć mnóstwo razy spotkałem szkieleta przy moim domku. Jakoś mi nie chciały chodzić po drabinach. Sprawdzę może w najnowszej wersji. Może od jakiegoś nowego snapshota mają tą umiejętność. - Wormer21

Szkielety bez głów[edytuj kod]

Jaskulka85: Możecie mi nie wierzyć ale na wersji 12w21b zobaczyłem szkieleta bez głowy. Chętnie wstawił bym screenshota ale nie wiem jak!