Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja:Ziemia

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Proszę, nie popełniaj więcej tego błędu![edytuj kod]

Muszę to w końcu powiedzieć na głos: wyraz "ziemi" nie pisze się przez dwa "i"! W tym artykule błąd ten był popełniany nagminnie np. "Można wykorzystać blok ZIEMII do stworzenia twardej ZIEMII", "ZAAKTUALIZOWANO (i tu kolejny błąd, powinno być zaktualizowano) teksturę ZIEMII na obecną". To mało widoczny błąd, ale jednak błąd! Proszę więc każdego użytkownika o przestrzeganie zasad pisowni i pisanie wyrazu "ziemi" przez jedno "i".
Pozdrawiam, Rubin.png MinecraftowyKloc Rubin.png (dyskusja) Redaktor MCWiki Polska 10:17, 19 cze 2016 (UTC)

Ja również zauważyłem dość dużo błędów ortograficznych, tak jak powyżej wymienione ziemii, lub choćby pustynii czy świątynii. To niewielki błąd, który zawsze można poprawić, ale jest uciążliwy i występuje dość często. Jeśli ktoś nie wie, jak się pisze dany wyraz w dopełniaczu, zawsze może zajrzeć do jakiegoś słownika lub zapytać innego użytkownika na IRC. To zdecydowanie najlepszy sposób :) Pozdrawiam, Płyta Cat.png VaderVCD Płyta Strad.png Uśmiechnij się! :-) 16:16, 19 cze 2016 (UTC)