Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja:Znane błędy

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Niezweryfikowane[edytuj kod]

"Gdy piasek lub żwir spadnie na połowę gracza to dzięki widoku próżni można znajdować jaskinie i lochy."

Z tego co mi wiadomo, to było tak kiedyś, jeszcze w Alphie, ale aktualnie ten błąd został usunięty. Nadal to jest wykorzystywane, ale wymagane jest spojrzenie się w dokładnie pod jakimś kontem, bo tak widać tylko czarny ekran. Sam nie testowałem tego, w każdym bądź razie, ja próżni nie widzę, a nie raz wpadłem już pod żwir... ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 21:23, 26 kwi 2011 (CEST)

Równa połowa postaci musi być w piasku (do czego przydaje się F5) ,a wtedy się uda Ziusz 21:27, 26 kwi 2011 (CEST)
Ja także popieram Ziusza. Tylko ja nie używam F5. Gdy stanie się na krawędzi bloku tzn. połowie to wtedy połowa ekranu widzi normalnie, a druga połowa widzi próżnię z tunelami. --Cero 19:41, 29 kwi 2011 (CEST)

Poziom tłumaczenia[edytuj kod]

Taka mała prośba ode mnie, gdybyście mogli ocenić jakość tłumaczenia (wraz z wytknięciem błedów, przede wszystkim interpunkcji), nie zwracając uwagi jedynie na powtarzające się słowa czasem i powoduje - to przez lenisttwo i brak chęci do szukania synoniomów :D. Opinie przydadzą mi się w celach praktycznych, a nie samozachwytu, że się tak wyrażę :). Druga sprawa - dziś wieczorem lub w poniedziałek będzie gotowe ssp jeśli pozwolicie mi je napisać :D. →Gregoricdyskusja 08:54, 30 kwi 2011 (CEST) -komórka-

Klawisz Tab[edytuj kod]

W en wersji pisze bug polegający an tym, że klawisz Tab działa tylko w trybie pełnoekranowym, podczas mi zawsze działa (używam jako ekwipunku). Mógłby ktoś to sprawdzić u siebie? :Drugie: czy fakt że deszcz i śnieg padają razem uznać za błąd? Ja uważam to za naturalne :P
Trzecie - co oznacza zdanie: When lightning strikes, ice, water, portals, rain, snow, and other particles behind it become see through?

Z góry thx za pomoc→Gregoricdyskusja 18:11, 30 kwi 2011 (CEST)

Ale o co chodzi z tym tab ? Tab nic nie robi. No ale z tym deszczem i śniegiem to ewidentnie błąd, w prawdziwym świecie nie leje jak z cebra i na raz nie sypie (jak z cebra ?). A tłumaczenie to chyba: Jeżeli piorun trafi w lód, wodę lub portal to wtedy deszcz i śnieg, oraz cząsteczki niszczonego bloku są niewidzialne. --Cero 20:00, 30 kwi 2011 (CEST)
Tab >>> ustaw sobie cokolwiek (np. ekwipunek) na Tab w opcjach i spróbuj go użyć. Teoretycznie nic nie powinno się stać, a u mnie działa normalnie. →Gregoricdyskusja 20:21, 30 kwi 2011 (CEST)

Minecart w SMP[edytuj kod]

Może ktoś zweryfikować punkt "Napędzane wózki zużywają paliwo lecz ich to nie napędza czyniąc bezużytecznymi. "? U mnie działa poprawnie, ale wole się najpierw upewnić zanim usunę z listy. Stefan92 15:33, 10 maj 2011 (CEST)

Zmienianie kierunki zachodu słońca[edytuj kod]

Od snapshota 12w08a jak wcisnęło się klawisz F9 i następnie dwa razy F5 i przesuwało się kursor podczas zachodu słońca, można było zmieniać kierunek zachodzącego słońca.

Błąd wagonika z TNT[edytuj kod]

W wersji 1.5.2, kiedy wykopiemy dziurę głęboką na dwie kratki w ścianie z kamienia, umieścimy tor w kratce bliższej naszemu avatarowi (tor musi być położony na wprost drugiej kratki), położymy na nim wagonik z TNT,popchniemy go i zniszczymy tor, zapalimy krzesiwo od boku pierwszej kratki, powstanie nam tunel szerokości 3x3, a wagonik wypadnie niezniszczony!

sprawdziłem i postawienie sadzonki na bloku trawy a nastempnie pstawieniu na niej żwiru/piasku zniszczenia sadzonki nie hroni go przed upadkiem i zmieniłem na (według mnie prosze sprawdzić) prawde

Czy potrzebna ta strona?[edytuj kod]

Ta strona jest nie aktualna i nikomu nie chce się jej widocznie zaktualizować. Moim zdaniem tą stronę trzeba usunąć. Jak ktoś będzie chciał zobaczyć listę błędów, niech wejdzie na stronę zgłaszania błędów Mojangu Aro567a (dyskusja) 05:49, 4 kwi 2015 (UTC)

Popieram. Alex2422 (dyskusja) 07:29, 4 kwi 2015 (UTC)
Popieram. Pozdrawiam piotrex43 (Dyskusja) Uśmiechnij się! :-) 10:17, 4 kwi 2015 (UTC)