Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Hi Gamepedia users and contributors! Please complete this survey to help us learn how to better meet your needs in the future. We have one for editors and readers. This should only take about 7 minutes!

Dyskusja:Znane błędy

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Niezweryfikowane[edytuj kod]

"Gdy piasek lub żwir spadnie na połowę gracza to dzięki widoku próżni można znajdować jaskinie i lochy."

Z tego co mi wiadomo, to było tak kiedyś, jeszcze w Alphie, ale aktualnie ten błąd został usunięty. Nadal to jest wykorzystywane, ale wymagane jest spojrzenie się w dokładnie pod jakimś kontem, bo tak widać tylko czarny ekran. Sam nie testowałem tego, w każdym bądź razie, ja próżni nie widzę, a nie raz wpadłem już pod żwir... ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 21:23, 26 kwi 2011 (CEST)

Równa połowa postaci musi być w piasku (do czego przydaje się F5) ,a wtedy się uda Ziusz 21:27, 26 kwi 2011 (CEST)
Ja także popieram Ziusza. Tylko ja nie używam F5. Gdy stanie się na krawędzi bloku tzn. połowie to wtedy połowa ekranu widzi normalnie, a druga połowa widzi próżnię z tunelami. --Cero 19:41, 29 kwi 2011 (CEST)

Poziom tłumaczenia[edytuj kod]

Taka mała prośba ode mnie, gdybyście mogli ocenić jakość tłumaczenia (wraz z wytknięciem błedów, przede wszystkim interpunkcji), nie zwracając uwagi jedynie na powtarzające się słowa czasem i powoduje - to przez lenisttwo i brak chęci do szukania synoniomów :D. Opinie przydadzą mi się w celach praktycznych, a nie samozachwytu, że się tak wyrażę :). Druga sprawa - dziś wieczorem lub w poniedziałek będzie gotowe ssp jeśli pozwolicie mi je napisać :D. →Gregoricdyskusja 08:54, 30 kwi 2011 (CEST) -komórka-

Klawisz Tab[edytuj kod]

W en wersji pisze bug polegający an tym, że klawisz Tab działa tylko w trybie pełnoekranowym, podczas mi zawsze działa (używam jako ekwipunku). Mógłby ktoś to sprawdzić u siebie? :Drugie: czy fakt że deszcz i śnieg padają razem uznać za błąd? Ja uważam to za naturalne :P
Trzecie - co oznacza zdanie: When lightning strikes, ice, water, portals, rain, snow, and other particles behind it become see through?

Z góry thx za pomoc→Gregoricdyskusja 18:11, 30 kwi 2011 (CEST)

Ale o co chodzi z tym tab ? Tab nic nie robi. No ale z tym deszczem i śniegiem to ewidentnie błąd, w prawdziwym świecie nie leje jak z cebra i na raz nie sypie (jak z cebra ?). A tłumaczenie to chyba: Jeżeli piorun trafi w lód, wodę lub portal to wtedy deszcz i śnieg, oraz cząsteczki niszczonego bloku są niewidzialne. --Cero 20:00, 30 kwi 2011 (CEST)
Tab >>> ustaw sobie cokolwiek (np. ekwipunek) na Tab w opcjach i spróbuj go użyć. Teoretycznie nic nie powinno się stać, a u mnie działa normalnie. →Gregoricdyskusja 20:21, 30 kwi 2011 (CEST)

Minecart w SMP[edytuj kod]

Może ktoś zweryfikować punkt "Napędzane wózki zużywają paliwo lecz ich to nie napędza czyniąc bezużytecznymi. "? U mnie działa poprawnie, ale wole się najpierw upewnić zanim usunę z listy. Stefan92 15:33, 10 maj 2011 (CEST)

Zmienianie kierunki zachodu słońca[edytuj kod]

Od snapshota 12w08a jak wcisnęło się klawisz F9 i następnie dwa razy F5 i przesuwało się kursor podczas zachodu słońca, można było zmieniać kierunek zachodzącego słońca.

Błąd wagonika z TNT[edytuj kod]

W wersji 1.5.2, kiedy wykopiemy dziurę głęboką na dwie kratki w ścianie z kamienia, umieścimy tor w kratce bliższej naszemu avatarowi (tor musi być położony na wprost drugiej kratki), położymy na nim wagonik z TNT,popchniemy go i zniszczymy tor, zapalimy krzesiwo od boku pierwszej kratki, powstanie nam tunel szerokości 3x3, a wagonik wypadnie niezniszczony!

sprawdziłem i postawienie sadzonki na bloku trawy a nastempnie pstawieniu na niej żwiru/piasku zniszczenia sadzonki nie hroni go przed upadkiem i zmieniłem na (według mnie prosze sprawdzić) prawde

Czy potrzebna ta strona?[edytuj kod]

Ta strona jest nie aktualna i nikomu nie chce się jej widocznie zaktualizować. Moim zdaniem tą stronę trzeba usunąć. Jak ktoś będzie chciał zobaczyć listę błędów, niech wejdzie na stronę zgłaszania błędów Mojangu Aro567a (dyskusja) 05:49, 4 kwi 2015 (UTC)

Popieram. Alex2422 (dyskusja) 07:29, 4 kwi 2015 (UTC)
Popieram. Pozdrawiam piotrex43 (Dyskusja) Uśmiechnij się! :-) 10:17, 4 kwi 2015 (UTC)