Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja MediaWiki:Sidebar

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Kanał IRC[edytuj kod]

Chciałbym dodać w ciągu następnych dni Minecraft Wiki Polska:Kanał IRC do kategorii "Sieć MCWikiPL". Stwierdziłem że przed ingerencją w ten bardzo ważny szablon, zapytam się o pozwolenie. Wstrzymywałem się z dodaniem kanału IRC do panelu bocznego bo nie wiedziałem czy to się opłaca. Dziś kanał odwiedzają 3 osoby włącznie ze mną i widzę sens jego istnienia. piotrex43 (Dyskusja) Administrator MCWiki Polska 21:20, 25 mar 2016 (UTC)

Ja bym jeszcze chciał dodać do panelubocznego strony bloki, przedmioty itp. Co do IRC ja się zgadzam, bo w sumie go obgadaliśmy na nim samym :) Pozdrawiam, NTBG (dyskusjawkład) Administrator Minecraft Wiki Polska 21:33, 25 mar 2016 (UTC)

Pierwsza "sekcja"[edytuj kod]

Witam! Czy w pierwszej "sekcji" navigation można dodać link do Skarg, Adminów i Redaktorów? Jaka jest Wasza opinia na ten temat? Pozdrawiam, NTBG (dyswkł) Administrator Minecraft Wiki Polska 19:19, 22 cze 2016 (UTC)

Ogólnie popieram, choć administratorów i redaktorów można by wspólnie (jako całościowo administrację wiki - aby się nie rozdrabniać), natomiast co masz na myśli poprzez Skargi? Pozdrawiam, Bartosz Konkol administrator McWikiPL 21:26, 22 cze 2016 (UTC)
@edit: Piotrex43 przypomniał mi właśnie o istnieniu strony Minecraft Wiki Polska:Skargi... :') Tak, jestem jak najbardziej za jej dodaniem do nawigacji ;) Pozdrawiam, Bartosz Konkol administrator McWikiPL 22:04, 22 cze 2016 (UTC)