Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja Minecraft Wiki Polska:Społeczność

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Skiny[edytuj kod]

A z jakiego to niby powodu został usunięty alternatywny sposób zmiany skinów? Wyczyszczony w dodatku został w dodtaku rejestr, co nie pozwala ani poprawić ani nawet sprawdzić opisu! Zmiana skina w inny sposób nie stanowi przecież ani złamania prawa, ani regulaminu wiki. Nie zostało to w żaden sposób usankcjonowane i stanowiło ot, co - kaprys! Żądam wyjaśnień! Cordylus - Dyskusja - Wkład 14:28, 11 mar 2012 (CET)

LOL [= Użytkownicy premium nie potrzebują zmiany skórki poprzez edycję plików gry (wiem, wiem, tryb offline... ale po co komu skórka na singleplayer w trybie offline?). Może faktycznie trochę przegiąłem ukrywając informacje o edycji, ale co nie zmienia faktu, że jeśli zezwolimy na takie informacje, to wkrótce Minecraft Wiki będzie źródłem informacji "jak spiracić Minecrafta". ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 15:04, 11 mar 2012 (CET)

Mulenie Minecrafta[edytuj kod]

No, więc Minecraft zaczął mi mulić, że tak powiem czy ktoś wie z jakiego to powodu? Po prostu się zaczął zacinać , przedtem grałam noramlnie wszystko okey, tylko, że też się tak działo, że w pewnym momencie Minecraft 'stawał' nic nie dało się zrobić, usiałam go całkiem wyłączyć, a teraz muli i to strasznie, nie da się grać, nie wiem czym to jest spowodowane, przed tym jak zaczęło się tak dziać, chciałam zainstalować Minecrafta do najnowszej wersji, też nie jestem pewna czy to dobrze zrobiłam. Czy to może być przez to? Czy co jest nie tak? ;/ Plis, proszę o szybką odp. Dziękuje z góry. --Cat. 10:12, 23 sie 2013 (CEST)

Niestety, ale to nie jest pomoc techniczna :) To Wiki. Z tym problemem znacznie szybciej pomogą ci na jakimś forum o Minecrafcie. Tam polecam stworzyć nowy temat, a uprzednio poszukać rozwiązania w sieci. ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 14:47, 23 sie 2013 (CEST)

Bot request[edytuj kod]

Hello ! I'm sorry, I don't speak your language, but I'm an admin on the French Minecraft Wiki, and I made a bot called IdefixBot. This bot works on interwiki links in random pages. It is already running on the French and English wikis (contributions : FR / EN). I have tested it on these 2 wikis, and now I think that it is ready to work on all the Minecraft Wikis.
Can a bureaucrat put the bot flag to this user ?
Thanks ! • ObelusPA2 d · FR Admin · 14:21, 9 lis 2014 (UTC)

Nazwy artykułów[edytuj kod]

Moim zdaniem wszystkie artykuły na tej wiki powinny się nazywać tak jak w Minecraft; przykładowo Instrument, czy w Minecraft tak się to nazywa?!
JasiuMinecraft1 (dw) 19:01, 8 lis 2015 (UTC)

Nie rozumiem. Chodzi o to, że powinno pisać Note Block? clamsioPL (Dyskusja) Redaktor Minecraft Wiki Polska 19:05, 8 lis 2015 (UTC)
Dyskusja na ten temat toczyła się już tutaj. I następnym razem pisz na Społeczności, a nie jej stronie dyskusji. Alex2422 (dyskusja) 08:07, 9 lis 2015 (UTC)
Wiesz co mi chodzi nie tylko o Blok dźwięku, tylko o inne nieprawidłowo nazwaneartykuły! Przykłady: Pieczony befsztyk (w Minecraft Befsztyk), Ściółka (w Minecraft Bielica), Chorągiew (w Minecraft Sztandar), Mieszkaniec wioski (w Minecraft Osadnik), Witherowy jeździec (w Minecraft Mroczny jeździec)... więc zagrajcie najpierw w Minecraft po polsku i potem nazywajcie artykuły dobrze! JasiuMinecraft1 (dw) 06:46, 10 lis 2015 (UTC)
Serio, zaufajcie mi, po prostu wejdźcie w ten link, który podałem i tam to napiszcie. Może wkleję go jeszcze raz: Minecraft Wiki Polska:Projekty/Ujednolicanie z tłumaczeniem#Przenoszenie stron do nazw w grze Alex2422 (dyskusja) 08:21, 10 lis 2015 (UTC)

Pytanie[edytuj kod]

Jak znaleźć się w GRASP 446534578 (dyskusja) 16:47, 6 mar 2019 (UTC)

Odpowiedziano w dyskusji użytkownika. Frisk (Dyskusja) 17:41, 6 mar 2019 (UTC)