Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja modułu:Version/Numbers

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Zabezpieczenie strony[edytuj kod]

Proponuję zmianę zabezpieczenia strony do poziomu dla "automatycznie zatwierdzonych użytkowników" (redaktorów). Propozycja wynika z sugestii na kanale IRC przez jednego z redaktorów. Standardowo CommentCSS.png Dobry pomysł ({{c|Dobry pomysł}}) lub CommentCSS.png Zły pomysł ({{c|Zły pomysł}}). piotrex43 (Dyskusja) Administrator MCWiki Polska 17:30, 10 maj 2016 (UTC)

CommentCSS.png Dobry pomysł. Nigdy nie zaobserwowałem wandalizmu na tym module, blokada nie potrzebna. Pozdrawiam, NTBG (dyswkł) Administrator Minecraft Wiki Polska 18:05, 10 maj 2016 (UTC)
CommentCSS.png Dobry pomysł. Dokładnie przejrzałem historię edycji tego modułu w ostatnim czasie i nie znalazłem tam aktów wandalizmu. Nie wiem, co było motywacją do zabezpieczenia tej strony w taki sposób, że mogą ją edytować tylko administratorzy. Uważam, iż nie ma potrzeby blokować nam (redaktorom) możliwości edycji, my również jesteśmy osobami zaufanymi.
Tusiek21 (dyskusja) Redaktor MC Wiki Polska 17:10, 11 maj 2016 (UTC)
CommentCSS.png Zgadzam się. W sumie, to ten artykuł zablokowałem hurtowo z innymi modułami i szablonami do niego się zwracającymi, a fakt faktem, nie ma zbytniego sensu, aby go ograniczać tylko do administratorów, bo to baza danych związana z wersjami. Stopień zabezpieczeń już zmieniłem ;) Pozdrawiam, Bartosz Konkol administrator McWikiPL 05:16, 12 maj 2016 (UTC)