Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Hi Gamepedia users and contributors! Please complete this survey to help us learn how to better meet your needs in the future. We have one for editors and readers. This should only take about 7 minutes!

Dyskusja szablonu:Blok

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Proponowałbym, by szablon nie dodawał artykułów do kategorii "Bloki", skoro dodawana jest też podkategoria np. "Bloki/rudy". D51 19:33, 7 maj 2011 (CEST)

"Narzędzies"[edytuj kod]

Jest problem w tym fragmencie kodu: "{{infobox row|label=Narzędzie{{ #if: {{{narzędzie2|}}} | s }}|field={{" Jeśli podamy 2 narzędzia to wychodzi "Narzędzies". Po polsku powinno być "Narzędzia". Nie znam się na wikikodzie, więc nie umiem tego poprawić. Krzys H. 22:19, 7 lis 2011 (CET)

Narzędzia![edytuj kod]

Panowie jest problem, otóż gdy wpisuje jako narzędzie kilof wychodzi odnośnik o treści 32px. Proszę o szybką naprawę!

Musisz wpisać konkretny kilof (drewniany, żelazny itp.). Tomsk 15:35, 22 lis 2011 (CET)

Przełączające się obrazy[edytuj kod]

Nareszcie udało mi się dodać do tego infoboxu obrazy, które będą się pomiędzy sobą przełączać. Wszystko działa, jak powinno, tylko w pewnym momencie pojawia się napis "Przełączanie...". Jest to błąd kodu, który według mnie nie powinien mieć miejsca. Próbowałem go naprawić na wiele sposobów, siedziałem w kodzie ponad godzinę i po prostu ten napis musi tam być. Nie potrafię wytłumaczyć, dlaczego, ale ważne, że mamy już te przełączające się obrazy! Pozdrawiam ~ MatikTheSeventh (dyskusja) 13:04, 15 cze 2014 (UTC)

  • Aktualizacja: Jednak nie działa. Skopiowałem kod z Szablon:Blok/new gdzie wcześniej wszystko działało, ale znowu zaczęło się psuć. Zupełnie nie rozumiem. Na razie przenoszę mój kod na moją, nieznaną wiki (z [wikia.com]) i tam spróbuję coś z tym zrobić, bo nie chcę zaśmiecać tutaj aktywności (choć i tak już to zrobiłem). Przełączające obrazy powinny pojawić się niebawem. Pozdrawiam ~ MatikTheSeventh (dyskusja) 13:17, 15 cze 2014 (UTC)

Wersje gry[edytuj kod]

Czy możnaby było zrobić tak, aby w wersji możnabyło napisać wersje na różne platformy? Na przykład:

Od wersji

PC: 1.5 (13w01a)
Pocket Edition: 0.11.0 (build 1)
Edycja Konsolowa: TU19
Pi Edition: 0.1

Bardzo by to się przydało, aby to nie było jak na ang wiki "sprawdź historia". - Aro567a (dyskusja) 16:40, 21 lis 2015 (UTC)

CommentCSS.png Popieram piotrex43 (Dyskusja) Redaktor MCWiki Polska 16:44, 21 lis 2015 (UTC)