Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja szablonu:Minecraft

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Systemy?[edytuj kod]

Czy Komputer to system? No oczywiście w pewnym sensie tak, ale chyba co inne ma się tutaj na myśli. Ja bym zmienił na Platforma, a artykuły na: Minecraft (PC), Minecraft (XBox 360), Minecraft (Xperia Play). I póki co zmieniam. Najwyżej się poprawi potem jeszcze raz :D ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 17:36, 4 lip 2011 (CEST)

Sam chciałem o tym pisać. A zamiast Minecraft (PC) powinno być bezapelacyjnie Minecraft (Windows), bo na PC można odpalić Linuxy, Solarisy itd. Sam PC to platforma - ok, ale za jakiś czas wersja na Linuxa pewnie się oficjalnie okaże. →Gregoricdyskusja 18:48, 4 lip 2011 (CEST)
Skoro tak, to należy zmienić nazwę mojego artykułu: Xbox 360, niestety nie wiem jak się zmienia. I co do wyrazu "XBox 360", jest on nie poprawny ;) Słowo Xbox 360, zapisujemy "Xbox 360" ;) Literka B nie powinna być z dużej litery. Sam jestem posiadaczem tej konsoli, od kilku lat (nie mogę się doczekać premiery MC na X'a ;D) więc w tym wypadku wiem lepiej, jak się zapisuje to słowo. Sewciok 19:39, 4 lip 2011 (CEST)
Nie wgłębiałem się w pisownie [= ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 22:18, 4 lip 2011 (CEST)
yyy, przecież Minecraft jest wieloplatformowy. Jest dla Windowsa, Mac OSa i Linuxa niemal od początku (albo od początku) swojego istnienia. http://www.minecraft.net/download.jsp ~Ja jestem, by zostało Minecraft (PC) i co najwyżej sekcje, chociaż IMO nie ma potrzeby dzielić na systemy operacyjne, chyba, że mowa o lokalizacji do plików, zapisów czy coś w tym stylu, ale to można po prostu kilka podpunktów wymienić. ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 22:18, 4 lip 2011 (CEST)

Publikowanie[edytuj kod]

Siemka, od wersji 12w24a dodano możliwość publikowania przez LAN. Czy dodać to do szablonu {{Minecraft}} ? --Aro567 14:54, 22 cze 2012 (CEST)