Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja użytkowniczki:Olciaks03

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Witaj![edytuj kod]

Sprawdziłem przypadek opisany przez Ciebie na stronie społeczności (dzięki za zgłoszenie!). Twoja edycja jest blokowana przez filtr nadużyć. Podczas gdy sprawdziłem, i edycja nie jest szkodliwa, niestety filtr wyłapuje zmianę z powodu linków w tekście artykułu. Jeżeli tego chcesz, mogę zaktualizować stronę samemu z danymi podanymi przez Ciebie oraz z podanym autorstwem w opisie zmian. Istnieje także druga opcja, otóż filtr nadużyć zapobiega edycjom tylko nowych użytkowników. Po wykonaniu paru edycji na innych artykułach przestanie on blokować Twoje edycje. Pozdrawiam piotrex43 (Dyskusja) 15:53, 23 cze 2017 (UTC)

Cześć!
Wolałabym pierwszą opcję. Mi nie zależy na osiągnięciach, chcę tylko by ta Wikia była jak najlepsza ;) A nie jestem dobra w edycjach. Pozdrawiam Ola Olciaks03 (dyskusja) 18:09, 23 cze 2017 (UTC) (dobrze zrobiłam?)
Hej!
Po pierwsze, jak chcesz komuś odpowiedzieć, to odpowiedz mu na jego stronie dyskusji, ponieważ to ułatwi komunikację, ponieważ gdyż ta osoba otrzyma informację o tym, że mu odpowiedziałaś. Po drugie jeśli chodzi o wstawianie linków w Visual Editorze, to za pewne gdzieś na pasku narzędzi jest do tego ikonka. Jeśli chodzi o wikikod, to wystarczy wstawić „[[<nazwa artykułu>|<jeśli chcesz zmienić tekst linku dla czytelnika, to wpisujesz go po kresce>]]”. Po trzecie, po Twojej wypowiedzi na dyskusji wstawiaj podpis (~~~~).
Mam nadzieję, że dobrze wyjaśniłem to. Pozdrawiam, NTBG (dyskusjawkład) (Administrator McWikiPL) 18:13, 23 cze 2017 (UTC). :)
CommentCSS.png Zrobione! Wykonałem odpowiednią edycję zmieniając parę drobnych rzeczy jak formatowanie. Dziękuję za edycję! :) Pozdrawiam, piotrex43 (Dyskusja) 18:20, 23 cze 2017 (UTC)