Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja użytkownika:31.0.122.108

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Edycje Lis[edytuj kod]

OstrzeżenieDlaWandali.png Proszę powstrzymać się od niszczenia Minecraft Wiki Polska. Twoje zmiany zostały uznane za wandalizm i zostały usunięte lub cofnięte. Jeśli akty wandalizmu będą się dalej powtarzać, możesz zostać zablokowany. Frisk (Dyskusja) 13:56, 2 maj 2019 (UTC)

Proszę powstrzymać się od dodawania zdjęć w artykule Lis. Te zdjęcia już są w tym artykule i nie ma potrzeby dodawania ich ponownie, szczególnie nie na końcu artykułu. Frisk (Dyskusja) 14:08, 2 maj 2019 (UTC)

To jest strona dyskusji anonimowego użytkownika – takiego, który nie ma jeszcze swojego konta lub nie chce go w tej chwili używać. By go identyfikować, używamy adresów IP. Jednak adres IP może być współdzielony przez wielu użytkowników. Jeśli jesteś anonimowym użytkownikiem i uważasz, że zamieszczone tu komentarze nie są skierowane do Ciebie, utwórz konto lub zaloguj się – dzięki temu unikniesz w przyszłości podobnych nieporozumień.