Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja użytkownika:80.50.134.162

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Drewno[edytuj kod]

Witaj! Jeśli chodzi o tekstury drewna w większej rozdzielczości to niestety nie znajdą się na Wiki. Tekstury te są stworzone przez innych ludzi ze społeczności Minecraft. Nie są to oficjalne zasoby Mojang'u. Z tego też powodu nie możemy łamać praw autorskich ich twórców. Poza tym, Wiki ma zadanie pokazywać oryginalną, niezmodyfikowaną wersję gry (prócz paru wyjątków w Modyfikacje/). Jeśli chodzi o większe tekstury to nie widzę tu zbytnio sensu dodawania ich. Pozdrawiam piotrex43 (Dyskusja) Uśmiechnij się! :-) 12:03, 18 paź 2014 (UTC)


To jest strona dyskusji anonimowego użytkownika – takiego, który nie ma jeszcze swojego konta lub nie chce go w tej chwili używać. By go identyfikować, używamy adresów IP. Jednak adres IP może być współdzielony przez wielu użytkowników. Jeśli jesteś anonimowym użytkownikiem i uważasz, że zamieszczone tu komentarze nie są skierowane do Ciebie, utwórz konto lub zaloguj się – dzięki temu unikniesz w przyszłości podobnych nieporozumień.