Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Hi Gamepedia users and contributors! Please complete this survey to help us learn how to better meet your needs in the future. We have one for editors and readers. This should only take about 7 minutes!

Dyskusja użytkownika:89.70.171.246

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Wielokrotne złamanie regulaminu[edytuj kod]

Witam. Jako redaktor Minecraft Wiki Polska informuję Ciebie że wielokrotnie złamałeś regulamin wiki. Punkty które naruszyłeś to: 2, 3, 5, 6, 8, 9, 14, 17, 19, 20. Proszę o zaprzestanie podejmowanych przez Ciebie działań. Wszystkie artykuły które stworzyłeś oznaczyłem jako do usunięcia gdyż wszystkie one nie spełniają wymogów poprawnego artykułu. Proszę o zastosowanie się do panujących tu zasad. Pozdrawiam piotrex43 (Dyskusja) Uśmiechnij się! :-) 18:51, 25 lip 2014 (UTC)

Mam nadzieję,że się zastosujesz do tych zasad które Piotrex43 wymienił jako złamane.Jeżeli dalej nie będzie się stosował do nich,spodziewaj się blokady.Nie będziemy tego akceptować.Hero063 (dyskusja) 06:44, 26 lip 2014 (UTC)


To jest strona dyskusji anonimowego użytkownika – takiego, który nie ma jeszcze swojego konta lub nie chce go w tej chwili używać. By go identyfikować, używamy adresów IP. Jednak adres IP może być współdzielony przez wielu użytkowników. Jeśli jesteś anonimowym użytkownikiem i uważasz, że zamieszczone tu komentarze nie są skierowane do Ciebie, utwórz konto lub zaloguj się – dzięki temu unikniesz w przyszłości podobnych nieporozumień.