Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Join The Fan Lab, a private Fandom research community for users in the US and UK where you will be asked to share your opinions on all things gaming and entertainment! Click here to see if you qualify

Dyskusja użytkownika:89.70.171.246

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Wielokrotne złamanie regulaminu[edytuj kod]

Witam. Jako redaktor Minecraft Wiki Polska informuję Ciebie że wielokrotnie złamałeś regulamin wiki. Punkty które naruszyłeś to: 2, 3, 5, 6, 8, 9, 14, 17, 19, 20. Proszę o zaprzestanie podejmowanych przez Ciebie działań. Wszystkie artykuły które stworzyłeś oznaczyłem jako do usunięcia gdyż wszystkie one nie spełniają wymogów poprawnego artykułu. Proszę o zastosowanie się do panujących tu zasad. Pozdrawiam piotrex43 (Dyskusja) Uśmiechnij się! :-) 18:51, 25 lip 2014 (UTC)

Mam nadzieję,że się zastosujesz do tych zasad które Piotrex43 wymienił jako złamane.Jeżeli dalej nie będzie się stosował do nich,spodziewaj się blokady.Nie będziemy tego akceptować.Hero063 (dyskusja) 06:44, 26 lip 2014 (UTC)


To jest strona dyskusji anonimowego użytkownika – takiego, który nie ma jeszcze swojego konta lub nie chce go w tej chwili używać. By go identyfikować, używamy adresów IP. Jednak adres IP może być współdzielony przez wielu użytkowników. Jeśli jesteś anonimowym użytkownikiem i uważasz, że zamieszczone tu komentarze nie są skierowane do Ciebie, utwórz konto lub zaloguj się – dzięki temu unikniesz w przyszłości podobnych nieporozumień.