Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja użytkownika:89.70.171.246

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Wielokrotne złamanie regulaminu[edytuj kod]

Witam. Jako redaktor Minecraft Wiki Polska informuję Ciebie że wielokrotnie złamałeś regulamin wiki. Punkty które naruszyłeś to: 2, 3, 5, 6, 8, 9, 14, 17, 19, 20. Proszę o zaprzestanie podejmowanych przez Ciebie działań. Wszystkie artykuły które stworzyłeś oznaczyłem jako do usunięcia gdyż wszystkie one nie spełniają wymogów poprawnego artykułu. Proszę o zastosowanie się do panujących tu zasad. Pozdrawiam piotrex43 (Dyskusja) Uśmiechnij się! :-) 18:51, 25 lip 2014 (UTC)

Mam nadzieję,że się zastosujesz do tych zasad które Piotrex43 wymienił jako złamane.Jeżeli dalej nie będzie się stosował do nich,spodziewaj się blokady.Nie będziemy tego akceptować.Hero063 (dyskusja) 06:44, 26 lip 2014 (UTC)


To jest strona dyskusji anonimowego użytkownika – takiego, który nie ma jeszcze swojego konta lub nie chce go w tej chwili używać. By go identyfikować, używamy adresów IP. Jednak adres IP może być współdzielony przez wielu użytkowników. Jeśli jesteś anonimowym użytkownikiem i uważasz, że zamieszczone tu komentarze nie są skierowane do Ciebie, utwórz konto lub zaloguj się – dzięki temu unikniesz w przyszłości podobnych nieporozumień.