Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja użytkownika:Adus41232

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Gratuluję![edytuj kod]

Jesteś tutaj nowy, a twoje edycje stoją na poziomie wiele, wiele wyżej niż średni. Naprawdę, podziwiam twoje edycje. Oby tak dalej! Ρromaster - D - W - 20:17, 4 mar 2011 (CET)


Promaster, koleś wyraźnie używa translatora, artykuły nie trzymają się kupy i wyglądają jak... Człowieku, proszę, skończ z tym, po co nam arty które są niespójne i biednie przetłumaczone translatorem? Pzdr, veCt odpisz! 20:22, 4 mar 2011 (CET)

  • A czy widziałeś art, w którym nie byłoby nic do poprawy? W każdym jest coś nie tak, coś, co trzeba zmienić. Ale ciszy mnie to, że koleś potrafi obsłużyć się Wikikodem, że nie tworzy czegoś na siłę, i że nie pisze kilku biednych zdań bez wikikodu, tylko robi to porządnie. A tutaj jak na razie zdarzało się to niestety dość rzadko. Minepedia PL jak na razie nie jest miejsce, w którym arty byłyby wręcz prześwietne, a ja chcę żeby to się zmieniło. Jeżeli ktoś robi coś PRAWIE dobrze, podczas gdy inni gorzej - trzeba go pochwalić. Rozumiem, gdyby 99% artykułów byłby tu idealne i "na medal". Ale wszystkie z obecnie najlepszych artykułów to sklecone przez innych arty, zapoczątkowane od kilku zdań. Uważam że w takiej pochwale nie ma nic złego, tym bardziej, że 90% użytkowników tego portalu nie robi nic, oprócz napisania kilku słów czy zdań, ignorując wszelkie zasady.Ρromaster - D - W - 20:26, 4 mar 2011 (CET)
Poprawka, większość użytkowników nie robi tu nic [= Oczywiście, fajnie, rejestrują się. Jednak co Minepedii po samej rejestracji? Wyróżniłbym tu TOP20 najaktywniejszych użytkowników, którzy robią coś, cokolwiek od czasu do czasu. 20 użytkowników przy łącznej ich liczbie ponad dziesięciokrotnie wyższej nie robi niestety zbyt dużego wrażenia. Poniekąd w tym jest wina administracji (czyli m.in. moja). Chciałbym jak najlepiej i jak najkrócej wytłumaczyć nowym użytkownikom co i jak mają tutaj robić. Od wikikodu po nazewnictwo artykułów i nazwy szablonów, jednak sam mistrzem w wikikodzie nie jestem, a co do "jak najkrócej" to widzicie sami, jaki napisałem długi post (post? wpis?) - nie potrafię pisać lakonicznie... Dużym krokiem będzie dokumentacja Craftingu (dokładnie szablonu, który nie jest jeszcze tutaj w użyciu), która obecnie jest przygotowywana (kopiuj-wklej z angielskiej, jednak dużo jeszcze zostało do zrobienia). Co dalej? Zobaczymy. Sugestie? administracja@minepedia.pl ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 21:15, 4 mar 2011 (CET)
  • Promaster Na naszej minepedii chodzi nie o ilość, a o jakość, męczy mnie już zmienianie treści tego gościa, jak już używa translatora to niech robi tak jak ja czyli niech zmienia sens zdania, bo co to za zdanie "ja być w sklepu" (to był przykład). (sam używam jedynie translatora, bo nie umiem angielskiego, ale zmieniam zdania tak, aby były one ułożone odpowiednia (pomaga mi w tym wiedza o minecrafcie)) --Cero 12:44, 5 mar 2011 (CET)
  • W artykule piec nie zmieniłem tylko PPM, musiałem pozmieniać zdania, bo wszystko było bez sensu. Na przykład: Ugotować kaktusa. Jak można gotować kaktusy ? I wiele zdań takich jak podałem przedtem czyli to "ja być w sklepu" (przykład), a Barwnik to była ogólna katastrofa, więc mi nie wmawiaj, że zmieniłem tylko PPM --Cero 15:26, 5 mar 2011 (CET)
  • Taaaaa... Na sto procent słowo "wypadnięta" jest odpowiednie. Podam ci wiele rzeczy, które źle napisałeś: "dawała bardziej kolorowe niż w craftingu" jak wełna może być bardziej kolorowa w minecrafcie ? "Po wycięciu przemalowanym owcom, nie będzie odrastać wełny" Nie będę się wypowiadał. "Tworzone są po jednym składniku w przyrodzie" Nie wiedziałem, że składniki barw same się tworzą to nowość. "Stole narzędnym" co to jest ? "Laspis" może mała literówka, ale jak istotna, wszystkim nowym się pomyli. "Kości wypadają z szkieletów" każdy mądry odszuka tu błąd :P. "Wartości danych" coś mi tu nie pasuje.--Cero 18:43, 5 mar 2011 (CET)
    • Nie chcę się wtrącać w Waszą kłótnię, jednak moglibyście już ją zakończyć? Obaj uważacie, że jesteście w jakiś sposób inteligentni, tak? A od kiedy inteligentni ludzie się kłócą? Co najwyżej dyskutują, ale teksty jednego i drugiego nie wskazują na to, aby to była dyskusja. ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 19:08, 5 mar 2011 (CET)
  • Jesteś oceniany na podstawie swojej twórczości i odpowiadasz za wszystkie edycje podpisane swoim nickiem. Artykuły np. Mączka kostna i Barwnik były niestety bardzo niskiej jakości i wymagały kompletnego przerobienia. Nie wiem czy to Ty pisałeś, czy jakiś brat, czy ktokolwiek, ale edycja była podpisana TWOIM nickiem i Ty bierzesz za nią odpowiedzialność. Dlatego trochę nie na miejscu jest moim zdaniem spieranie się ze mną i z Cero. Nie na miejscu jest również posądzanie mnie o wszczynanie flamewaru. Być może obce Ci zasady kulturalnej dyskusji, co dobitnie udowodniłeś np. zwracając się do rozmówcy per "synuś". Myślę że bardzo pomogłoby wszystkim biorącym udział w tej "kłótni" przeczytanie zasad zwykłej Wikipedii. Pzdr, veCt odpisz! 20:37, 5 mar 2011 (CET)
  • Hej, człowieku, rozumiem, że jesteś dumny ze swojego artykułu o piecu (fakt - w porównaniu z poprzednią, bardzo ubogą jego wersją - Twoja to kawał roboty), ale nie wkurzaj się od razu gdy wytyka Ci się błędy. A tych faktycznie było sporo i ma rację Cero, że momentami naprawdę wyglądało to na żywcem skopiowane z translatora. No chyba że Twój język jest jaki jest, tzn. dość dużo brakuje mu do literackiego. Wówczas wychodzą takie kwiatki. A wiele wskazuje na to, że tak może być. Spójrz chociażby na Twoją odp. w dyskusji z VeCt: "tĄ mączkę" (pow. być: tę mączkę), "przezemnie" (pow. być przeze mnie). Może i tę odp. pisał Twój młodszy brat? Jeżeli nie - chyba lepiej będzie jeżeli popracujesz najpierw nad polską pisownią, a artykułami na Minepedii zajmiesz się później. Albo przestaniesz mieć pretensje do ludzi, którzy, w trosce o poprawność literacką i ortograficzną, będą poprawiać Twoje texty. Nevada 22:31, 5 mar 2011 (CET)
  • Ok, dyskusji w chwili obecnej nie kontynuuję (aczkolwiek odp. na mój koment wydaje mi się odrobinę mętna), ale nie omieszkam obserwować Twoją twórczość - dla dobra stronki, w trosce o jej wysoką jakość. Co nie znaczy, że chcę Cię zniechęcić do udzielania się. Proszę tylko o włożenie więcej serca do pracy, którą, bądź co bądź, każdy(a) z nas wykonuje tutaj z własnej, nieprzymuszonej woli, więc wypadałoby trochę bardziej się do niej przyłożyć. Pozdro Nevada 10:24, 6 mar 2011 (CET)
  • Może zrobiłem jeden mały błąd, a ty robisz wieeelką aferę, spójrz na siebie :P --Cero 12:55, 6 mar 2011 (CET)

Podpis[edytuj kod]

Pamiętaj, aby na stronach dyskusji podpisywać się czterema tyldami: ~~~~, OK? [= ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 14:18, 5 mar 2011 (CET)