Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja użytkownika:Bartol987453

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Herobrine[edytuj kod]

No to co z tego? Słyszałem że Notch ma go podobno dodać do gry

Herobrine NIE istnieje! ~LewandowskiSysOp (DYS # WKŁ) 19:01, 24 kwi 2011 (CEST)

Herobrine c.d. i odpowiadanie[edytuj kod]

1. Odpowiadaj zawsze POD komentarzem kogoś, najlepiej z użyciem : lub * .
2. Herobrine NIE istnieje, nie istniał i istnieć nie będzie. Notch nigdy nie powiedział, że doda, czy planuje dodać go do gry (a przynajmniej serio). Jeśli masz jakieś dowody (w sensie wpis na Twitterze lub na jego blogu) z chęcią je poczytam... [= ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 23:39, 27 kwi 2011 (CEST)

A według mnie...[edytuj kod]

Nie wiem czy historia jest prawdziwa i to takie moje opowiadanie zebrane z różnych źródeł. Według mnie Herobrine miał być zombie czy zombie przywódcą, ewentualnie npc. Niestety nie wyszła mu ta praca i ją porzucił. Może dla tego, że nie udało mu się inteligencji stworzyć albo był za straszny dla młodszych graczy. Najprawdopodobniej w Alfie ją zamieścił ale szybko wykasował. Czasem przez bug się zdarzyło, że coś się stało dziwnego lub postać się pokazała. To by wyjaśniało czemu jest w zakodowanych plikach gry. Jeśli nie wierzycie, że jest w plikach wpiszcie sobie imię Herobrine i zajrzyjcie do ekwipunku. Kodeman 14:43, 28 kwi 2011 (CEST)

Troche to ożywie :P Kodeman widać że masz pirata ale tak jest naprawde bo sam mialem pirata.Zresztą jeden użytkownik ma na imię Herobrine i "dostał" tę skórkę. bartol987