Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Hi Gamepedia users and contributors! Please complete this survey to help us learn how to better meet your needs in the future. We have one for editors and readers. This should only take about 7 minutes!

Dyskusja użytkownika:BiszkoptCraft

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Administracja[edytuj kod]

Uprawnienia innym użytkownikom przyznają biurokraci. Z tego co pamiętam, to redaktorem zostajesz, gdy na swoim koncie masz 400 zaakceptowanych edycji (choć możesz się dostać wcześniej). Alex2422 (dyskusja) 20:39, 2 lis 2014 (UTC)

Dzięki. BiszkoptCraft (dyskusja) 11:20, 15 lis 2014 (UTC)

Jeszcze teka dygresja. Ogólna instrukcja korzystania z dyskusji na Wiki: 1. Zawsze podpisuj się zapisując cztery tyldy ~~~~ lub korzystając z guzika u góry pola edycji. 2. Na posty napisane w Twojej prywatnej dyskusji, należy odpowiadać w bezpośrednio dyskusjach użytkowników, którzy te posty piszą. 3. Kolejne posty w dyskusji rozpoczynaj stosując dwukropki. 4. Jeśli widzisz osobę nie stosującą się do którejś z zasad instrukcji - również mu ją prześlij wpisując po prostu: {{instrukcja}} Alex2422 (dyskusja) 17:42, 16 lis 2014 (UTC)