Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja użytkownika:Cero11

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Też sądziłem, że Jabłko jest setnym artykułem, ale licznik artykułów nie działa na bieżąco, ma opóźnienie (opóźnienie w liczniku i innych miejscach Minepedii ma na celu zminimalizowanie ruchu generowanego przez skrypt).

Z przykrością stwierdzam, że Jabłko jest 101 artykułem. Licznik wskazuje 101, a od Twojego artykułu nie został już żaden inny stworzony. Lewandowski (zapytaj) 22:52, 7 lut 2011 (CET)

Dopiero uczę się wikokodu, dlatego tak mało. Nie wiedziałem też co napisać o węglu drzewnym. Uznaj to za moje początki w pisaniu artykułów :) Dramo

Translator[edytuj kod]

Wybacz, ale akurat ten artykuł z piecem nie był z translatora :) Znam angielski, w przeciwieństwie do Ciebie. Dużo do poprawy tam nie miałeś bo dodałeś synuś tylko "PPM". Adus41 14:23, 5 mar 2011 (CET)

Nie denerwuj mnie... Nie było tam niczego takiego, co ty zmieniłeś. Czytałem to, i poprawiłeś kosmetyczne poprawki które wg. Ciebie były niegramatyczne, a jednak. Były. Ktoś ma tu zaległości z podstawówki/gimnazjum. Adus41 17:33, 5 mar 2011 (CET)

Nie chcę się wtrącać w Waszą kłótnię, jednak moglibyście już ją zakończyć? Obaj uważacie, że jesteście w jakiś sposób inteligentni, tak? A od kiedy inteligentni ludzie się kłócą? Co najwyżej dyskutują, ale teksty jednego i drugiego nie wskazują na to, aby to była dyskusja. ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 19:08, 5 mar 2011 (CET)
Już mówiłem, że tłumaczył to mój młodszy brat translatorem. Za to do mojego artykułu bracie nie możesz się przyczepić : )Adus41 20:20, 5 mar 2011 (CET)

Jak już się czepiałeś tych barwników... To powiedz mi od kiedy pisze się "usmaż" przez RZ? Usmarz kaktusa w piecu aby zyskać barwnik. Mimo iż ten tekst był z translatora, to przynajmniej był poprawny ortograficznie. :) BTW. Chciałbym teraz oficjalnie zamknąć dyskusję na ten temat.Pozdrawiam. Adus41 08:31, 6 mar 2011 (CET)

Szablon Blok[edytuj kod]

Musiałem go trochę upodobnić do szablonu Przedmiot oraz do angielskiego. Cały czas zajmuję się poprawą artykułów. Dla ułatwienia dodałem tymczasowo nową kategorię Kategoria:SZABLON BLOK - AKTUALIZACJA - ARTYKUŁY DO POPRAWY. Jednak nie chciałbym, aby ktoś jeszcze poza mną się zajął poprawą, bo nie ma tego aż tyle, żebym nie był w stanie tego zrobić, a jak ktoś jeszcze się do mnie dołączy, to może powstać bałagan [= ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 19:16, 7 mar 2011 (CET)

Typy przedmiotów/bloków[edytuj kod]

Typ ustala się z pozycji przedmiotu/bloku w szablonie ogólnym - Szablon:Items lub Szablon:Bloki (jak przedmiot jest też blokiem, to wybiera się z tego, jaki jest infoboks). Np. Miska jest w Narzędzia, więc jest to narzędzie, kołczan - usunięty, trzcina cukrowa - roślina itd. Wg mnie takie przypisywanie typów jest lepsze niż to na angielskiej wiki. Jest pewna kategoryzacja, a tam nie do końca. ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 11:45, 12 mar 2011 (CET)

Medal (tydz. 1)[edytuj kod]

Witaj, właśnie otrzymałeś medal - Aktywny Minepedysta za duży wkład do Minepedii. Jeśli chcesz się pochwalić nim, dodaj do swojej przestrzeni nazw (swojej strony na tej wiki) następujący kod: {{:Minepedia:Medale/Aktywny Minepedysta/Cero/week1}} ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 22:13, 26 mar 2011 (CET)

Gratuluję :) Ρromaster - D - W - M - 22:17, 26 mar 2011 (CET)

Re:Medale[edytuj kod]

Dzięki! <rumieńce> :) Nawzajem, nie ukrywajmy, że nie zrobiłeś mniej niż ja, i że twój wkład w Minepedię też jest wybitny. Ρromaster - D - W - M - 22:32, 26 mar 2011 (CET)

Ban?[edytuj kod]

Jak ban? Na portalu, czy jak? O.o ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 17:15, 28 mar 2011 (CEST)

Grid kakao[edytuj kod]

No doprawdy, nie rozumiem o co chodzi. Wygląda, jakby zawsze przywracała się usunięta wersja... zresztą, nieważne. Magik Lewandowski naprawi :P Ρromaster - D - W - M - 21:29, 31 mar 2011 (CEST)

Szablon[edytuj kod]

Wcześniej podałem go ja, tuż nad twoją edycją. Usunąłem twój głos w tej dyskusji by nie robić zamieszania. Ρromaster - D - W - M - 17:10, 1 kwi 2011 (CEST)

Biurokrata[edytuj kod]

Witaj, stwierdziliśmy iż ty wraz z Promasterem dostaniesz uprawnienia Biurokraty, niewiele nowych uprawnień, jednak jest to pewne wyróżnienie. Oczywiście nie jest to przymusowe [= ~LewandowskiSysOp (DYS # WKŁ) 15:32, 4 kwi 2011 (CEST)

Artykuł Crafting[edytuj kod]

Witaj kompanie! Chciałbym zwrócić uwagę na artykuł Crafting na liście artykułów. Nie jestem pewien co do innych, ale ten na pewno: Ty nie zapoczątkowałeś tego artykułu - Ty go zwandalizowałeś. Lachcim 10:00, 8 kwi 2011 (CEST)

Medal (tydz. 6)[edytuj kod]

I kolejny medal [= {{:Minecraft Wiki Polska:Medale/Znaczący Wkład/Cero/week6}} ~LewandowskiSysOp (DYS # WKŁ) 14:44, 26 kwi 2011 (CEST)

  • Ajć, fakt, niedopatrzenie. Nie ten numer zapodałem szablonowi :) ~LewandowskiSysOp (DYS # WKŁ) 17:19, 26 kwi 2011 (CEST)

Medal (tydz. 7)[edytuj kod]

Witaj Cero! Właśnie zostałeś odznaczony medalem Znaczący Wkład. Jeśli chcesz się nim pochwalić, dodaj ten kod {{:Minecraft Wiki Polska:Medale/Znaczšcy Wkład/Cero/week7}} na swoją stronę użytkownika! ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 23:01, 31 maj 2011 (CEST)

Wandalizm[edytuj kod]

Mogę zostać wycofany, nawet nie wiedziałem, że w czymś takim biorę udział ;) Ja po prostu chciałem dopisać zmiany w 1.7_02, ale przed samym wysłaniem skasowała mi się moja poprawka o Becie, a nie miałem jak jej przywrócić :/ Pisałem już o tym problemie na dyskusji Lewandowskiego, nie wiem czy to wina mojej przeglądarki, czy strony, na innych mi się to nie zdarza ;) Pozdrawiam Sewciok 12:00, 2 lip 2011 (CEST)

Prośba[edytuj kod]

chciałem cie prosić o dodanie nowego przepisu na narzędzia, sam próbowałem to zrobić ale jak zauważyłeś nie wyszło mi to :).
Nożyce
2 Sztabki żelaza ułożone ukośnie (np:a1,b2)
obrazek tutaj
http://chomikuj.pl/nemonemo12/obrazy/bez*c2*a0tytu*c5*82u1,747136895.bmp
http://chomikuj.pl/nemonemo12/obrazy/bez*c2*a0tytu*c5*82u,745870271.bmp
używane są one do golenia owiec oraz do ścinania liści bez ich uszkadzania.
BuryBrzetyslaw

Nadpisanie pliku[edytuj kod]

Jak się nie da nadpisywać pliku? Da się. Wchodzi się na stronę istniejącego pliku i na dole ma się opcję "Prześlij nowszą wersję pliku) [= ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 00:16, 5 lip 2011 (CEST)

W rzeczywistości plik się nadpisuje, ale przeglądarka pokazuje starą wersję, wtedy odświeżenie strony nic nie daje. Musisz wyjść z mcwiki, usunąć pamięć podręczną przeglądarki, dopiero wtedy wchodzić na wiki - zobaczysz twoją wersję pliku. Ja u siebie muszę dodatkowo restartować firefoxa. Ale plik zawsze się dobrze wrzuca, wierz mi :D. Kom.→Gregoricdyskusja 12:18, 5 lip 2011 (CEST)
Właśnie chciałem napisać to, co Gregoric napisał [= ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 00:48, 6 lip 2011 (CEST)

Re :300[edytuj kod]

Hmm, pamiętam. Tak się zastanawiam od kilku dni, ale jeszcze nie mam pojęcia co to by mogło być. Właśnie zakładam sklep z koszulkami (jest jakiś taki serwis ;). Zobaczymy, jak to wygląda. Może wtedy za dobry, 300 artykuł będzie koszulka (jak 300 to będzie jakiś stub, czy coś, to wtedy pierwszy kolejny się weźmie ;). ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 16:23, 7 lip 2011 (CEST)

Schab i Uschnięta trzcina cukrowa[edytuj kod]

Proszę o przywrócenie artykułu Schab, ponieważ już wcześniej zająłem się stroną Kotlet i zrobiłem przekierowanie.

Uschnięta trzcina cukrowa bardzo przypomina mi to. Oświetlenie z pochodni świeci na Kamienne bloki ceglane itp... Slawko97 19:07, 2 wrz 2011 (CEST)

Biurokrata[edytuj kod]

Cześć. Pojawił się mały problem - ostatnio nie byłeś wyjątkowo aktywny. Wciąż jesteś biurokratą, a my potrzebujemy nowych ludzi do pracy. Chciałem by Użytkownik:Slawko97 był nowym biurokratą w ciągu następnego tygodnia. Tyle że posiadanie przez jedną z najmniej znaczących wiki największej ilości biurokratów byłoby po prostu dziwne :P Dlatego przychodzę z pytaniem: czy pozwoliłbyś na zdegradowanie siebie do rangi redaktora? Oczywiście nie zmuszam, jeżeli nie chcesz postaram się wytłumaczyć nasz nadmiar ludzi w administracji ;) Proszę, zastanów się nad tym. ~prompl.Wiki Admin dyskusja 21:25, 4 lis 2011 (CET)