Dyskusja użytkownika:CloN309

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Medal (tydz. 2)[edytuj kod]

Witaj, otrzymałeś medal Znaczący Wkład za wkład do poradnika Techniki wydobywania surowców. Jak chcesz, możesz się nim pochwalić, dodając do swojej strony na wiki następujący kod: {{:Minepedia:Medale/Znaczący Wkład/CloN/week2}} ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 15:11, 27 mar 2011 (CEST)

Obwody[edytuj kod]

nie wiem czemu usunąłeś, ale dopisuję swoją odpowiedź tutaj Bardzo chętnie :) Ja od dawna już staram się cokolwiek zrobić, no ale cóż... kiedy tylko popatrzę na tę masę tekstu jedyna moja myśl to "nieeeee chceeeee mi sieeeee" i to by było na tyle :) Kontakt do mnie jak na mojej stronie. Pisz w moim brudnopisie ile tylko zechcesz. Ja też postaram się coś zrobić, ale nie gwarantuję, że zrobię więcej niż ty, gdyż jestem ostatnio dość mocno zajęty. Ρromaster - D - W - M - 18:24, 28 mar 2011 (CEST)

Ostrzeżenie?[edytuj kod]

[13:54:22] [#minecraftwikichanges] pl.Minecraft Wiki Żelazo (sztabka) ! http://pl.minecraftwiki.net/index.php?diff=5344&oldid=4777&rcid=5960 * CloN * (+909) Poszerzenie, jeżeli komuś chce się pieprzyć z tymi obrazkami to proszę bardzo...

Jeszcze tego nie wiesz, ale ja bardzo nie lubię wulgaryzmów... [= (BTW: art. 141 kw :P)


Wybacz, nie zwykłem też ich używać, ale zwyczajnie się zdenerwowałem tą zawiłością szablonów - głównie chodzi mi o to, że gdy na przykład chcę wrzucić Grid/Furnace to zazwyczaj obrazki nazywają się inaczej i nie mogę ich wrzucić do tabelki... (Crafting square nazwa - a musiałby być Grid nazwa). No i dzięki za medal ;)

CloN 15:53, 3 kwi 2011 (CEST)

2 Medal (tydz. 2)[edytuj kod]

Otrzymujesz kolejny medal, tym razem za znaczący wkład do artykułu Czerwony kamień (przewód). {{:Minepedia:Medale/Znaczący Wkład/CloN/week2/2}} ~LewandowskiSysOp (DYS # WKŁ) 14:23, 3 kwi 2011 (CEST)

Bramki logiczne[edytuj kod]

Uważam, że dzielnie tego artykuły jest bez sensu. Lepiej byłoby raczej przetłumaczyć całość i opublikować jako pełny, spójny artykuł. Ρromaster - D - W - M - 17:52, 3 kwi 2011 (CEST)

Odpowiedzi[edytuj kod]

Zawsze, kiedy chcesz odpowiedzieć, np. tutaj na to, odpowiadasz w dyskusji tego, który to napisał, nie w swojej, bo wtedy ta osoba nie wie, że coś odpisałeś. :] ~LewandowskiSysOp (DYS # WKŁ) 00:34, 6 kwi 2011 (CEST)