Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja użytkownika:Frisk/Archiwum/Paź2013-Wrz2015

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Re: Re: Dyskusja[edytuj kod]

Jestem Ci wdzięczny za doping w przyśpieszeniu mojego procesu zastania redaktorem. Oczywiście służę Ci pomocą i możesz na mnie liczyć ;) Jutro (zgodnie z Twoją prośbą) popatrzę na Twój artkuł pod kątem kodu. Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 22:02, 7 lis 2013 (UTC)

MsUpload[edytuj kod]

Może dziwne pytanie, ale jednej rzeczy nie rozumiem… Czemu gdy przesyłasz plik, w jego opisie wpisujesz „MsUpload”? Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 19:12, 9 lis 2013 (UTC)

Heh. Ja nawet nie wiedziałem że przy pomocy tego okienka można plik przesłać… No cóż. Człowiek się uczy przez całe życie. :) Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 19:25, 9 lis 2013 (UTC)
HeHe! Dziękuje za poprawienie mojego błędu ortograficznego :). Jestem dyslektykiem (objawia się to nagminnym robieniem błędów ortograficznych…), dlatego pisze przy pomocy Worda. Jednakże nie wiem czemu uznał on „rzycie” jako wyraz poprawny. Tak czy inaczej, przepraszam za mój błąd. Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 19:37, 9 lis 2013 (UTC)

Re: Gratulacje[edytuj kod]

Dziękuje. :) To że otrzymałem rangę redaktora faktycznie dało mi „kopa do dalszych prac” :D. Już od ponad godziny zatwierdzam/odrzucam zmiany w artykułach (co prawdopodobnie mogłeś zauważyć w kilku artykułach edytowanych przez Ciebie). Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 18:35, 10 lis 2013 (UTC)

Jako samoocenę aktywności wpisał bym sobie „odpowiednio” (pewno bym był bardziej aktywny, ale jest jeszcze szkoła, pisanie bibliotek Java, rozwijanie dobrze prosperującego moda do Minecrafta itd.) ;). Jeszcze małe przypomnienie, bo dwukrotnie o tym zapomniałeś: Jak piszesz coś na jakiejkolwiek dyskusji, to dobrze jest napisać na końcu ~~~~ (zmienia się na Twój nick). Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 18:46, 10 lis 2013 (UTC)
Heh :P chyba jednak powinieneś zakończyć na „odbiór” :D (się nie mogłem powstrzymać, aby nie odpowiedzieć…). Co do tworzenia modów i ogólnie programowania, to nie jest to aż tak trudne – choć trzeba mieć smykałkę i cierpliwość. Jakbyś chciał „podszkolić” się co do programowania Java, to osobiście polecam JavaStart. Co do „dożywania czasów gdy nic nie będzie do poprawki” – to tego się nikt nigdy nie doczeka :P. Zawsze znajdzie się coś, co można zmienić, poprawić lub dodać. Jak byś potrzebował pomocy co do Wiki albo chociażby programowania lub pisania modów (pod Minecrft)/pluginów (pod Bukkit) – to pisz śmiało :). Zawsze chętnie pomogę ;). Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 19:10, 10 lis 2013 (UTC)
Również życzę ci miłego wieczoru! (i jak tu zaprzestać odpowiadania… :P) Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 19:31, 10 lis 2013 (UTC)

Re: Artykuł „Dywan” – błąd[edytuj kod]

Spróbuję wycofać zmiany prowadzoną przez Ciebie (w BlockCSS.png) a potem ponownie prześlę plik… BartoszKonkol

Błąd pliku BlockCSS.png udało mi się już naprawić ;). Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 16:11, 11 lis 2013 (UTC) ps. Zapomniałem podpisu :P Heh… Każdemu się zdarza ;)
Policzyłem Tobie, że masz tak około 120 edycji (jak na dwa/trzy tygodnie na wiki to świetnie ci idzie!) – więc na pewno 300 razy podpisu nie poprawiałeś :P Jak zapomniesz podpisu, to lepiej jest po prostu dopisać swój nick, lub wpisać ~~~ (trzy tyldy, a nie cztery). Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 16:43, 11 lis 2013 (UTC)
I jeszcze jedno: Zajrzałem w szablon bloków i tam nie dostrzegłem aby był gdzieś na stałe ustalony rozmiar – tak więc po załadowaniu pliku o innym rozmiarze nie powinno być problemów. Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 16:54, 11 lis 2013 (UTC)
Tak, chodziło nam o tej sam szablon. Wgrałem ten sam plik co jest na Angielskiej McWiki, i faktycznie nastąpił dość dziwny błąd… Nie jest to jednak błąd szablonu, tylko (tak mi się wydaje) wielkość oryginalnego i nowego obrazka są inne, przez co obraz zapisuje się jako taki sam, jak z oryginalnym rozmiarem, ale dopasowany do nowego rozmiaru – czyli się rozciąga… Wydaje mi się, że jedynym sposobem na możliwość wgrania poprawnego pliku, jest stworzenie nowego pliku – jednakże do bieżącego odwołuje się 100 artykułów, więc nie ma możliwości wgrania poprawnego pliku. Podsumowując: trzeba będzie przycinać ten plik, do bieżącego rozmiaru… Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 18:19, 11 lis 2013 (UTC)
Mimo szczerych chęci, prób i edycji szablonów błąd ten jest taki sam. Wydaje mi się, że raczej moja pierwsza teoria jest poprawna – ale na Angielskiej McWiki jest wszystko ok, więc chyba już nie wiem… Jutro nad tym pogłówkuje ;) Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 19:56, 11 lis 2013 (UTC)

Re: Prace nad BlockCSS[edytuj kod]

Ten szablon bloków działa już tak jak na angielskiej McWiki (czyli poprawnie). Miałem z tym trochę roboty, a jak się okazało wystarczyło wgrać nowy plik BlockCSS_new.png i BlockCSS_new_Positions.png. Zmieniłem również instruktarz aktualizowania tych plików. W opisie zapisu wpisałem „Gruntowna poprawa struktury szablonu.” – bo się śpieszyłem, a nic na szybko mi nie przyszło. Bardziej poprawnie by było, gdybym wpisał „Poprawa struktury szablonu (tj. zmiana pliku BlockCSS na BlockCSS_new i BlockCSS_Positions na BlockCSS_new_Positions) oraz opisu szablonu”. Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 17:29, 12 lis 2013 (UTC)

Czerwony piasek nie działa, bo ten zupełnie inny szablon :) Jak będę miał więcej czasu, to zaktualizuje ten szablon, o który ci chodzi (tj. BlockSprite). Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 06:35, 13 lis 2013 (UTC)
Uf! Szablon zrobiony! Miałem z tym trochę pracy i kupę błędów, ale jakoś się udało :). Ten czerwony piasek nie ma ikonki, ponieważ do tej palety nie została ona dodana (ale za to zrobiłem, że jak nie ma ikonki, to się pokazuje pytajnik – tak jak na Angielskiej McWiki). Jeżeli chcesz, to możesz tą teksturę dodać (wówczas Polska Wiki będzie o krok dalej z tym szablonem niż Angielska Wiki :D). Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 09:31, 13 lis 2013 (UTC)
Dodałem do listy Czerwony Piasek. Jak się okazało, on jest już na tej palecie, ale na pozycji 15 (która wcześniej była pusta) :P. Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 10:02, 13 lis 2013 (UTC)
Tak, jak najbardziej :) Myślę, że jest to stuprocentowo uzasadnione ;) Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 16:00, 13 lis 2013 (UTC) ps. Taka mała poprawka: jak dodajesz coś do dyskusji, to musisz dodać tyle : ile ma osoba poprzednio wypowiadająca, plus jeden : od siebie (już to poprawiłem).
Podpis masz fajny :D Ale jak za pierwszym razem na niego spojrzałem, to nie wiedziałem o co chodzi :P Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 09:27, 14 lis 2013 (UTC) ps. Ładnie ci idzie z edycjami :) Masz ich już prawie 170! ;)
Pisanie artykułu od zera nie jest wcale aż tak trudne i męczące ;). Tu masz przykłady dwóch moich artykułów: Programy/MCP, Modyfikacje/Virtual World. Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 15:25, 14 lis 2013 (UTC)
Ja bym to nazwał poprostu Shader. ;) Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 14:57, 15 lis 2013 (UTC)
Jestem (niestety…) dość słaby z angielskiego, ale część filmu zrozumiałem. Dobre! :D Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 15:07, 15 lis 2013 (UTC)
Też już się nad nowym tematem zastanawiałem :P. Jeżeli ktoś (poza nami) będzie ten temat czytać, to raczej wiele nie zrozumie :D. Może by utworzyć temat „Dyskusje różnej treści miedzy Piotrex43 a BartoszKonkol (kto nie wtajemniczony niech nie czyta, zagraża życiu lub zdrowiu)”? :P. A co do plików: najpierw sobie myślę, „nie… tyle tego jest, nie będę tego zatwierdzał”, ale nawet dobrze zrobiłem, bo potem ty to edytowałeś, więc bym miał dwa razy więcej roboty :P. I jeszcze jedno: Pozwoliłem sobie poprawić kilka rzeczy w Shadery. Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 17:54, 15 lis 2013 (UTC)

Dyskusje różnej treści miedzy BartoszKonkol a Piotrex43 (kto nie wtajemniczony niech nie czyta, zagraża życiu lub zdrowiu)[edytuj kod]

Też utworzyłem nowy temat ;) Mamy teraz miejsce na bardzie lub mniej przemyślane pisanie :P Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 20:30, 15 lis 2013 (UTC)

Co do podwójnych przekierowań, to nie ma zbytniego znaczenia czy jest przekierowanie proste czy złożone. Cofnąłem edycje, bo tak naprawdę coś mi się narobiło w przeglądarce, i nie potrafiłem zrozumieć czemu mi strony przeskakują :P W zasadzie, to mogą istnieć podwójne przekierowania – bo i tak to serwer od razu dokona przekierowania na odpowiednia stronę. Co do odznaczenia: W krótkim czasie dokonałeś naprawdę wielu edycji, wiec ci się to po prostu należało ;). Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 11:46, 17 lis 2013 (UTC)
Aha… no tak… to w takim wypadku ja się pomyliłem :) Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 12:55, 17 lis 2013 (UTC)
Bardzo dziękuje za przyznanie mi odznaczenia :)! Jak widzę, nagradzamy się nawzajem :P. Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 19:04, 17 lis 2013 (UTC)
Dziękuje za informacje, bo sam bym tego nie zauważył :P. Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 10:44, 21 lis 2013 (UTC)
Właśnie sobie przejrzałem ile masz zatwierdzonych edycji – i naprawdę masz tego BARDZO dużo (w 3 i pół tygodnia blisko 280 edycji!)! W tym tępię, to w przed świętami zostaniesz automatycznie zatwardzonym redaktorem (dobijesz do 400 edycji :D) ;) Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 09:22, 22 lis 2013 (UTC)
Ta wzmianka o „zjedzenie pendriva” wydawała mi się tak absurdalna że uznałem to za wandalizm :P. HeHe XD. Ale moim zdanie on tego pendriva nie zjadł ;). Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 15:14, 22 lis 2013 (UTC)
Ja aktualnie męczę się nad szablonem Odznaczenia… Też z tym jest trochę roboty, a nwm czemu coś mi nie wychodzi :/ Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 15:39, 22 lis 2013 (UTC)
Już zgłosiłem do Aleksa prośbę o zablokowanie Fokusrach‎aPozdrawiam, Bartosz Konkol. 15:10, 23 lis 2013 (UTC)
Chyba dobrze przypuszczałem, że jeszcze przed świętami zostaniesz redaktorem :). Posiadasz 335 zatwierdzonych edycji, więc brakuje Ci już tylko 65 aby automatycznie dołączyć do grona redaktorskiego ! :) Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 10:50, 4 gru 2013 (UTC)
Też to zauważyłem, ale jakieś pół roku temu. Wyświetla się to, gdy w krótkim czasie dokonujesz wielu edycji (dotyczy tylko użytkowników i anonimowych). Dość śmieszne, że jest do wyboru kot lub pies - bo z tego co wiem, to są programy, który potrafią również to rozróżnić :P Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 19:56, 8 gru 2013 (UTC)
Dziękuję za zwrócenie mi uwagi. Osobiście nie byłem pewien, co do końca można za Wandalizm uznać – więc uznawałem każdą formę zmian, które były bezsensowne, błędne lub niepotrzebne (pozostałe edytowałem). Musze faktycznie znaleźć lepsze słowo, niż „Wandalizm” do wycofywania zmian, które nie trzymają się w moim „zestawie dopuszczalnych błędów”. Przyznam się, że głównie artykuły anonimowych użytkowników uznawałem za Wandalizmy – po prawdzie z przyzwyczajenia – bo zazwyczaj faktycznie są to Wandalizmy. Dziękuję Ci również za przekazanie linka do artykułu odnoście uznawania Wandalizmów – dzięki niemu, trochę to sobie poukładałem :). Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 15:54, 10 gru 2013 (UTC)
Pozostało Ci już tylko 30 edycji do automatycznego dołączenia do grona Redaktorskiego! Brawo! :) Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 22:30, 12 gru 2013 (UTC)
Ten skrócony opis przeżycia w Netherze, moim zdaniem, jest odpowiedni do "Podróże", więc go tam zatwierdziłem. Poradniki/Nether Przetrwanie podaje zdecydowanie bardziej rozbudowaną formę "Podróży" - ale faktycznie można by dać tam przekierowanie do zewnętrznego artykułu z poradnikiem. Jeżeli pisze niezwięźle to przepraszam, ale już omalże śpię :P Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 22:40, 13 gru 2013 (UTC)
Miło że się zająłeś dodaniem artykułu o atrybutach, gdyż zawsze przy tworzeniu w moim modzie jakiś elementów z tym związanych musiałem korzystać z angielskiej McWiki :P A teraz będę miał - co tu kryć - ułatwioną prace ;). Artykuł jest bardzo techniczny - więc dla przeciętnego Kowalskiego będzie on ciężki do zrozumienia - ale dla mnie jest błogosławieństwem :D. Współczuje jednak trochę Qwert225, gdyż zapewne tłumaczenie tak technicznej strony Minecrafta jest dla niego dość "niewygodne" :P... Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 08:21, 20 gru 2013 (UTC)
W projekcie dodałem "Pracujący nad projektem". Możecie się tam razem z Qwert225 wpisać ;). Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 10:12, 21 gru 2013 (UTC)
Takie kilka informacji odnośnie mojego mniejszego wkładu w wiki: przede wszystkim, to moja zmniejszona aktywność była wywołana moim pobytem w szpitalu (tydzień temu), przez co nie byłem w stanie na wiki wchodzić; oraz ostatnim przygotowaniem do wydania wersji Beta 1.1 mojego moda - które miało nastąpić wczoraj, a do którego nie doszło z powodu błędów, które ukazały się w ostatniej chwili (jak byś chciał o tym poczytać, to kliknij tutaj), przez co do sylwestra nadal będę zawalony robotą... Jednak, prawie zawsze, na wiki wchodzę raz/dwa razy na dzień - lecz zazwyczaj nie ma czego poprawiać - bo ty się już tymi rzeczami zająłeś :P :) Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 16:06, 24 gru 2013 (UTC)
Wlazłeś mi w edycje XD (mam konflikt edycji w Update that Changed the World)... Heh... (jeszcze mi net padł, i prawdopodobnie wyśle się to do Ciebie z opóźnieniem) :P Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 19:25, 26 gru 2013 (UTC)
Nic nie szkodzi :) tylko byłem trochę zdezorientowany, bo drugi raz w życiu takie coś mi się zdarzyło :P. Wykorzystałem potem twoje przetłumaczenie do mojej edycji i popchnąłem dalej (czyli tak jakby usunąłem twoją edycje i skopiowałem z nij tłumaczenie - bo inaczej się nie da w takich sytuacjach...). Ja tam dałem tą angielską treść jako something[wymagane tłumaczenie] ({{tłumacz|something}}), więc dobrze że to przetłumaczyłeś, bo ja bym to opublikował jako do tłumaczenia :P. Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 19:38, 26 gru 2013 (UTC)
Ja już się boje coś edytować, bo się mi znów konflikt edycji odezwał :P (w Lejek) Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 13:31, 27 gru 2013 (UTC)
Tak jak by co, to nie zatwierdzaj artykułów z przekierowaniami autorstwa Matik7 - są one do usunięcia, co zgłosiłem już do aleksa ;) Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 19:20, 27 gru 2013 (UTC)
Dziękuje za przyznanie mi drugiego medalu! Szczerze mówiąc, nie spodziewałem się - więc bardzo dziękuje ;). Dopiero teraz wszedłem na swoją stronę - i pierwsze co mi przyszło, to to, że albo ktoś nieudanie edytował szablon, albo to ja zrobiłem jakiś błąd :P. Dopiero po chwili doszło do mnie, że pewno "ktoś" dał mi medal. Jeszcze raz bardzo dziękuje za docenienie mojej pracy :) Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 12:41, 29 gru 2013 (UTC)
Się dowiaduje ciągle czegoś nowego :) Szczerze mówiąc, to nie byłem świadom, że żelazne golemy również (w specyficznych warunkach) się spawnują... Jednak, moim skromnym zdaniem, samo hasło "farmy żelaza" jest dość dziwne (i właśnie popatrzyłem na historie i się okazuje że to ty napisałeś :D - to o tych "farmach")... Myślę, że lepszym wyjściem było by usunięcie tej treści, bo zasadniczo nie jest ona zbyt zrozumiała - przez co osoby to czytające będą "w szoku", a poczatkujący będą nieporanie próbowali taką farm zrobić... Można również dodać wymaganie podania przypisu, aby ten, kto tego nie zrozumie mógł sobie o tym więcej poczytać... Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 10:56, 30 gru 2013 (UTC)
Już drugi raz mnie nazywasz Panem, a przecież ja młodszy od Ciebie jestem :D A co do trzeciego odznaczania: Należy Ci się, nieprawdaż? :) Jeszcze odnoście sztabki żelaza: na ten tekst, który pierwotnie usunąłem, dałem szablon {{fakt}} (czyli wymaganie podania źródła). Myślę, że to chyba najlepsze wyjście ;) Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 16:50, 30 gru 2013 (UTC)
Jednak skrótowo opisze ;) - każda informacja umieszczono na wiki musi posiadać uzasadnienie (poza rzeczami oczywistymi - bo przecież nikt nie będzie podawał przypisu do tego, że Ogień płonie :P). Elementy bez przypisów, muszą być wyjaśnione lub (jak już wspomniałem) jasne. Ta treść w artykule Sztabka żelaza nie jest ani oczywista, ani wyjaśniona - więc wymaga przypisu. Jeżeli tego nie ma, należy taką treść usunąć (co najpierw zrobiłem) lub dać na nią szablon {{fakt}} (co zrobiłem później). A tak z innej beczki... Jeszcze taka ciekawostka, bo właśnie sprawdziłem: na pierwszym miejscu aktywności jesteś ty, a ja na czwartym miejscu ;) (różnica wynosi niewiele ponad 50 edycji :P - ty masz ponad 260, ja mam prawie 210) Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 17:41, 30 gru 2013 (UTC)
Jestem takiego samego zdania... Nikt, kto ma na koncie ponad 700 edycji (nwm ile ty masz :P nie sprawdzałem, ale chyba też ok tyle) nie będzie niszczył artykułów i szablonów (bo niektóre szablony również są zablokowane)... Ewentualnie bardziej rozumiem zablokowanie MediaWiki - choć to też takie trochę nie odpowiednie... Przypuszczam jednak (na wikia tak jest), że Administrator nie ma możliwości zabezpieczyć artykułu dla konkretnej ragi (na wikia jest albo udostępnić wszystkim, albo tylko Administratorom). Tą moją teorie potwierdza napis [edit=sysop] i [move=sysop] w Historie Herobrine... Choć wiki jest oparta na plikach które się da edytować (bo inaczej nie było by np. rangi Redaktora - która normalnie nie istnieje i której się nie da zrobić przez przeglądarkę... chyba... tak jest przynajmniej na wikia), więc mógłby Lewandowski to zrobić, a jeżeli by nie mógł, to by (chyba) mógł to zgłosić do Curse... No ale cóż... :) Może w przyszłości zostaniemy Administratorami i również będzie nam to "wisieć" :P Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 19:06, 31 gru 2013 (UTC)
He, he :P Nadpisała mi się Twoja edycja :) A poza tym, to Szczęśliwego Nowego Roku :) (już za 10min ;)). Pozdrawiam, Bartosz Konkol.
Czumu wycofałeś moje automatyczne oznaczenie artykułu Kompas? Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 17:59, 9 sty 2014 (UTC)
Wstyd się przyznać, ale faktycznie nie wiedziałem, że kompas działa w ten sposób... Artykuł poprawiłem dodając moje spostrzeżenie (o tym, że kompas wskazuje środek spawnów gracza). Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 19:15, 9 sty 2014 (UTC)
Coś się ostatniego czasu czepialski zrobiłeś :P Ale dobrze, że mnie pilnujesz - choć tym razem niepotrzebnie. Dyskusje to specyficzny rodzaj stron, przez co utworzenie jej jako wandalizmu, w moim rozumowaniu, powinno się czyścić - gdyż w dyskusjach istniejących artykułów może napisać inny użytkownik, a dość dziwnie by wyglądało: szablon {{Usuń}}, potem ahvachvcvcghvxhjvc COŚ TAM, a dopiero następnie sensowna treść... Jeden z administratorów pisał o czyszczeniu sensownego wpisu, ale bez tematu - natomiast nie tylko ja czyszczę dyskusje po wybrykach użytkowników... Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 18:44, 13 sty 2014 (UTC)
Oj... Nie chciałem Cię w żaden sposób urazić :) Zazwyczaj Twe uwagi są konstruktywne, więc się nie zrażaj :P Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 19:03, 13 sty 2014 (UTC)
Cześć :) Czy mógłbyś sprawdzić czy u Ciebie też nie działają te koty (filtr antyspamowy)? Bo nie potrafie zapisać artykułu z zewnętrznymi linkami, a nie wiem, czy wina leży po mojej stronie - czy po stronie wiki. Z góry dziękuje ;) Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 15:23, 16 sty 2014 (UTC)

Redaktor[edytuj kod]

Witaj w gronie redaktorów :) Dodałem tę rangę za znaczne zaangażowanie w Wiki. Mam nadzieję, że dobrze to wykorzystasz. [= ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 23:11, 12 gru 2013 (UTC)

Szczere gratulacje!!! BRAWO! Heh, coś mi się zdaje że tym wczorajszym moim wpisem (tym że brakuje Ci już tylko 30 edycji) wyprzedziłem czas ;) Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 08:29, 13 gru 2013 (UTC)

Re: "Nie istniejące artykuły"[edytuj kod]

Witaj, jak pewnie (nie) zauważyłeś, problem nieistniejących istniejących artykułów dla użytkowników niezalogowanych nie występuje. To problem wyłącznie dla osób będących zalogowanymi, a więc problem po stronie serwera :) Było kiedyś o tym na społeczności. ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 19:20, 18 gru 2013 (UTC)

Re: Tłumaczenie[edytuj kod]

Myślę, że za 1-2 dni ukończę tłumaczenie. Większość tekstu rozumiem, chociaż po niektóre zwroty sięgam do Tłumacza Google. Nie znam dokładnej tematyki tego tekstu, ale domyślam się, że dotyczy on technicznych aspektów Minecrafta. Fajnie jest mieć hobby. Moje to dawanie światu czegoś od siebie :) ~~Qwert225, 21.49 19 grudzień 2013

Myślę, że tłumaczenie kolejnych artykułów będzie naprawdę ciekawym pomysłem. Będę miał dużo wolnego czasu w święta, więc z pewnością zabiorę się za to. Jeśli będziesz czegoś potrzebował, napisz mi o tym. ~Qwert225, 9.04, 21 grudzień 2013 (UTC)

Re: Poprawka w sidebarze[edytuj kod]

Dzięki! Właśnie to poprawiłem :) ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 02:01, 21 gru 2013 (UTC)

Re: Edycja przez komórkę[edytuj kod]

Jeśli wszystko poprawnie działa w Twoim telefonie, to nie widzę żadnych przeszkód. Zalecam Ci jednak logowanie się, gdyż wtedy możesz śledzić swój wkład i korzystać z nadanych przywilejów itd. ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 19:20, 27 gru 2013 (UTC)

Re:Uwaga[edytuj kod]

Będę się starał, ale kiedyś na wiki było tak, że zanim opublikuje się swoją edycję TRZEBA przejrzeć zmiany, a po przejściu do Gamepedii ta opcja zniknęła. Wybacz. --Pozdrawiam, MatikTheSeventh 23:54, 27 gru 2013 (UTC)

Re: Nowe strony z przekierowaniami[edytuj kod]

Strona "Zasoby odnawialne" zawierała linki do różnych płyt muzycznych. Teraz po kliknięciu ich przechodzi na ogólną stronę z płytami. Pozdrawiam, MatikTheSeventh 11:12, 28 gru 2013 (UTC)

Re: Błąd zapisywania zmian[edytuj kod]

Przeniesione do Minecraft Wiki Polska:Społeczność#Błąd_zapisywania_zmian ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 16:00, 28 gru 2013 (UTC)

Re:Pliki[edytuj kod]

Są one potrzebne do nowej wersji artykułu ID ;) Pozdrawiam, MatikTheSeventh (dyskusja) 12:46, 31 gru 2013 (UTC)

Re: Przesyłanie większej ilości plików[edytuj kod]

Po przesłaniu pierwszego pliku byłem lekko zdezorientowany efektem (załadowany plik wyglądał jak stary, a poprzedni był nowy), więc przywróciłem poprzednią jego wersję (dlatego były dwie edycje). ~Qwert225, 10.53, 11 sty 2014 (UTC)

Pytanie[edytuj kod]

Mam problem.Opublikowałem zmianę i później pojawiło się coś w stylu porównania wersji ale z różnicą że był tekst oznacz jako przejrzane.Oznaczyłem i teraz w preferencjach jestem redaktorem.I właśnie mam pytanie,czy tylko admin może mianować redaktorów. Hero063 (dyskusja) 17:12, 22 lip 2014 (UTC)

Ciężka praca się opłaciła,fakt,ale zostałem redaktorem automatycznie.Nawet w ostatnich zmianach jest napisane,że zmieniłem automatycznie przynależność z brak na Redaktorzy.Oczywiście nie zwalnia mnie to z ciężkiej pracy.I tak czeka mnie dużo nauki w szkole jak i na tej wiki. Hero063 (dyskusja) 07:17, 23 lip 2014 (UTC)

Zwiększenie rozmiarów niektórych rodzajów drewna[edytuj kod]

Poproszę, abyście dodali mi większość bytów drewna na większych rozmiarach 128x128p., i 256x256p.

Karol

Hej, no dobra może trochę przesadziłem u Madzi, ale nie wycofywuj moich ciekawostek (chyba że zbędne) i serii. Aha i mam pytanie: Co to znaczy redaktor?

Witaj, dzięki za lekcję, tylko że u ... można napisać nazwisko, bo je ujawnił w ..., to ......

Jest taki szablon, w którym jest mechanika gry i wersje, powinien zostać dodana strona Combat Update, czyli Minecraft 1.9. Z jakiego tłumacza korzystać, tłumacząc przedmioty?! Czy Chorus to Chór, bądź Refren jak piszę na Google Tłumacz?! Jak trzeba pracować by zostać kimś na wiki?! Jakie są uprawnienia (nazwy, np.: Redaktor)?! Czy są odznaki, lub coś takiego?! Jak dodawać nowe zdjęcia?! Jak "edytować" podpis?! Mcnt04 (dyskusja) 12:53, 7 sie 2015 (UTC)

Dzięki Ci za danie odpowiedzi na moje pytania i za lekcję!! Dzięki :) Mcnt04 (dyskusja) 13:59, 7 sie 2015 (UTC)

Na tej wiki niektóre zdjęcia są złe, bądź nie dobre... moje przykłady: Shulker - wygląda troszkę inaczej niż w szablonie Drzwi - napewno w pliku "Drzwi.gif" nie ma 4 rodzajów drzwi, a w Craftingu nie ma kilku rodzai drzwi i desek Albo i w szablonach nie ma wszystkiego, a dokładniej mówiąc z Minecraft 1.9, bądź w szablonach z innych platform Minecrafta też nie ma wszystkiego, więc prosiłbym o naprawienie tych błędów, Pozdro od Natana (Pisaj), z Tarnobrzegu! Bądź ciągle odważny! :) 14:17, 7 sie 2015 (UTC)

Potrzebuję pomocy![edytuj kod]

Potrzebuje pomocy![edytuj kod]

Ja kompletnie nie znam się na wstawianiu zdjęć do artykułów (chyba że do szablonów), wię c proszę o natychmiastową pomoc! Pozdro od Natana (Pisaj), z Tarnobrzegu! Bądź ciągle odważny! :) 16:15, 8 sie 2015 (UTC)

Mam pytania:

  1. 1 Czy są tu ograniczenia wiekowe, tak jak na fb czy Wikia?
  2. 2 Kto stworzył tą wiki i kiedy?

W odpowiedzi na moje pytanie: "#1 Czy są ograniczenia wiekowe" odpowiedziałeś: "Ograniczenia wiekowe istnieją, musisz posiadać 18 lat w celu założenia konta.", a Matik7 na swoim profilu napisał że ma 17 lat i czy to jest karalne?! Pozdro od Natana (Pisaj jakby co...), z Tarnobrzegu! Bądź ciągle odważny i odważnie edytuj!!! :) 09:49, 9 sie 2015 (UTC)

Potrzebuję pomocy![edytuj kod]

Nie mogę w preferencjach napisać całego mojego twittera ,@MinecraftNatan4, a mogę wpisać tylko @MinecraftNatan...Proszę o pomoc! Pozdro od Natana (Pisaj jakby co...), z Tarnobrzegu! Bądź ciągle odważny i odważnie edytuj!!! :) 16:20, 13 sie 2015 (UTC)

Re: Re: Komentarz na moim profilu[edytuj kod]

Ok, dzięki za poradę. A co do skargi - też się udzielam. Jestem nawet bardziej podirytowany i poddenerwowany niż Ty (tak myślę). Aha i jeszcze jedno, nie zastanawia cię, że Mcnt04 podał w profilu pierwszą wersję MC jako Classic 0.0.0a. Takiej nawet nie było...
Pozdrawiam. clamsioPL (Dyskusja) 14:39, 20 sie 2015 (UTC)

Ograniczenia wiekowe (dyskusja Mcnt04)[edytuj kod]

Witaj. W odpowiedzi dla użytkownika Użytkownik:Mcnt04 napisałeś, że ToS Curse nie zezwala na rejestrację osób poniżej 18 r.ż.. Chciałbym to sprostować :) Nie jest to do końca prawdą. Jak można przeczytać w tym samym punkcie ToS-u: młodsze dzieci mogą korzystać z funkcjonalności dostępnych tylko dla zalogowanych wyłącznie pod nadzorem rodzica lub opiekuna bla bla bla Dziwię się natomiast, że nie ma permanentnego zakazu rejestracji konta dla osoby poniżej 13 lat (ustawa COPPA). ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 23:54, 21 sie 2015 (UTC)

Na tablecie faktycznie MediaWiki nie jest najwygodniejsza :) Taki offtopic: Myślałem, że wiem, jak działa mechanizm usuwania poszczególnych wpisów w historii, ale teraz jestem w kropce. Jeśli chodzi o nazwisko MagdalenaMariaMonika, to chyba sprawa załatwiona, jednak jeśli chodzi o usunięcie dwóch ciekawostek, to nie wiem jak to zrobić. Widzisz w historii ile jest usuniętego? Na szczęście to nie były duże edycje, głównie aktualizacja wyświetleń/subskrypcji. Kiedy usunąłem wpis, który dodawał daną ciekawostkę, to ona nadal pojawiała się w kolejnych - ok, ale nawet była wyświetlana u kolejnego użytkownika w zmianach (jako dodana), kiedy ona tej ciekawostki nie dodała, ani nawet nie zmodyfikowała. To chyba nie tak powinno działać. Kombinuję i kombinuję. Wiesz, co na to poradzić? Chciałem usunąć wszelkie wystąpienia informacji o jej rodzinie (MMM wskazała, co usunąć). Ale na razie jest tylko niepokazywane w artykule, w najnowszej jego wersji. PS/OT2: VisualEditora tylko ja nie mam, czy był tylko krótko? ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 11:31, 22 sie 2015 (UTC)
Faktycznie jest. Szukałem bardziej widocznej opcji o edytorze, a tam mały checkbox pośród innych :D Dzięki! ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 12:22, 22 sie 2015 (UTC)


Pomocy!!![edytuj kod]

Nie chce mi się zapisać strona o nazwie Różdżka Kresu! Próbowałem już z kilkanaście razy ją zapisać, ale w linku widniało action=sumbit. Co robić?! Jak chcesz to mogę Ci przesłać moją stronę, żebyś Ty coś poprawił. zmodyfikował, lub od razu dodał!
Grid Rubin.pngMcnt04 (dw) 18:35, 14 wrz 2015 (UTC)