Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Hi Gamepedia users and contributors! Please complete this survey to help us learn how to better meet your needs in the future. We have one for editors and readers. This should only take about 7 minutes!

Dyskusja użytkownika:GreekPL

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Ostrzeżenie[edytuj kod]

Wzywam do zaprzestania edycji strony "Kaktusolandia". Wprowadzasz jedynie zamęt na Wiki gdyż takie coś jak wymiar o którym piszesz NIE ISTNIEJE. Takie coś nie jest tolerowane na Minecraft Wiki Polska. Polecam zapoznać się z zasadami wiki Ogólna instrukcja korzystania z dyskusji na Wiki: 1. Zawsze podpisuj się zapisując cztery tyldy ~~~~ lub korzystając z guzika u góry pola edycji. 2. Na posty napisane w Twojej prywatnej dyskusji, należy odpowiadać w bezpośrednio dyskusjach użytkowników, którzy te posty piszą. 3. Kolejne posty w dyskusji rozpoczynaj stosując dwukropki. 4. Jeśli widzisz osobę nie stosującą się do którejś z zasad instrukcji - również mu ją prześlij wpisując po prostu: {{instrukcja}} Pozdrawiam piotrex43 (Dyskusja) Uśmiechnij się! :-) 16:41, 15 lut 2014 (UTC)