Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja użytkownika:Hero063

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Wiadomość[edytuj kod]

Witaj Hero063! Piszę do Ciebie w związku z artykułami które piszesz! Ogólnie jestem bardzo zadowolony że podjąłeś się zadania opisywania modyfikacji, nie jest to łatwe. :) Ale chciałem napisać Ci parę rad którymi powinieneś kierować się przy tworzeniu artykułów. A artykule nie powinno być przypuszczeń czyli słów typu (chyba, prawdopodobnie), pamiętaj o kropkach i przecinkach, pamiętaj o zasadzie encyklopedyczności. A i jeszcze jedno, Twój artykuł o modyfikacji został przeniesiony na Modyfikacje/Asgard Shield. Jeszcze raz dzięki wielkie że zechciałeś się przyłączyć do edytowania Wiki! Ogólna instrukcja korzystania z dyskusji na Wiki: 1. Zawsze podpisuj się zapisując cztery tyldy ~~~~ lub korzystając z guzika u góry pola edycji. 2. Na posty napisane w Twojej prywatnej dyskusji, należy odpowiadać w bezpośrednio dyskusjach użytkowników, którzy te posty piszą. 3. Kolejne posty w dyskusji rozpoczynaj stosując dwukropki. 4. Jeśli widzisz osobę nie stosującą się do którejś z zasad instrukcji - również mu ją prześlij wpisując po prostu: {{instrukcja}} Pozdrawiam piotrex43 (Dyskusja) Uśmiechnij się! :-) 22:14, 3 sty 2014 (UTC)

Prośba[edytuj kod]

Witaj! Jak widzę, tworzysz dużo artykułów o modyfikacja. Jednakże, poza stworzeniem artykułu, dobrze by było abyś daną modyfikacje dopisywał do spisu modów (w pozycji Nazwa odwołanie do artykułu o konkretnym modzie) oraz szablonu {{Modyfikacje}}. W obu tych miejscach powinieneś kategoryzować odpowiednio mody oraz wpisywać je alfabetycznie. ;) Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 14:57, 4 sty 2014 (UTC)

Re: Pomysły na modyfikację Virtual World[edytuj kod]

Witaj :) Bardzo dziękuje za docenienie mojej modyfikacji :) Co do Twoich pomysłów: są one ciekawe, choć aktualnie nie zamierzam już aż tak pilnie pracować nad itemami i blokami jak w wersjach Alpha (w wersjach Beta, czy aktualnych, mam zamiar zająć się nowymi światami, wersje Gamma będą bardziej techniczne, a wersje Delta będą poświęcone głównie wychwytywaniu błędów i dodawaniu niewielkiej ilości itemów i bloków - tak więc już wszystko zaplanowane ;) ), niemniej jednak pomysły (głównie ten odnoście zbroi) jest ciekawy i w przyszłości możliwe że go użyje. Co do wiosek: nie zamierzam ingerować w struktury Minecrafta, ale możliwe że dodam w najbliższym czasie nowe struktury, w których różne ciekawe itemy/bloki się pojawią ;) (m.in. już istnieje Wielka Sala). Mam do Ciebie małą uwagę: Po napisaniu czegoś na jakiejkolwiek dyskusji, dobrze by było jakbyś się podpisał poprzez wpisanie ~~~~ (Ogólna instrukcja korzystania z dyskusji na Wiki: 1. Zawsze podpisuj się zapisując cztery tyldy ~~~~ lub korzystając z guzika u góry pola edycji. 2. Na posty napisane w Twojej prywatnej dyskusji, należy odpowiadać w bezpośrednio dyskusjach użytkowników, którzy te posty piszą. 3. Kolejne posty w dyskusji rozpoczynaj stosując dwukropki. 4. Jeśli widzisz osobę nie stosującą się do którejś z zasad instrukcji - również mu ją prześlij wpisując po prostu: {{instrukcja}}). Jeszcze jedna informacja: na pomysły, pytania itp. na temat moda została stworzona Społeczność, na którą w razie jakiś pytań/pomysłów/uwag serdecznie zapraszam ;) . Jeżeli byś również chciał uzupełnić niedobory artykułów o Modyfikacje/Virtual World/Virtual World (bo brakuje stron o poszczególnych jej elementach), to oczywiście możesz je tworzyć - a nawet byłbym za to Ci szalenie wdzięczny (bo nie mam na tylko czasu, aby całkowicie zajmować się stronami wiki o modyfikacji, a jednocześnie nad ta modyfikacja pracować...). Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 17:50, 17 sty 2014 (UTC)

Re: Problem z kartą graficzną[edytuj kod]

Witaj :) Na wstępie przypomnę o pisaniu ~~~~ na końcu dyskusji (bo Ci się zapomniało ;) ). Co do Twojej prośby: Ciężko mi będzie pomóc Ci na odległość, lecz najprawdopodobniej problem ten może naprawić zainstalowanie sterownika ów karty, np. sterowników technologii PhysX. Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 12:15, 25 sty 2014 (UTC)

Re: Sprzęt[edytuj kod]

Przepraszam, ze dopiero odpisuję, ale jakoś byłem zajęty i dopiero co zobaczyłem że pisałeś...
Moja specyfikacja komputera:

- Nazwa: emachines E730G
- Procesor: Inter Core i5-430M
- Ekran: 15.6" HD LCD
- Karta graficzna: ATI Mobility Radeon HD 5470
- Pamięć RAM: 3GB DDR3 Memory
- Twardy dysk: 320GB HDD
- Odtwarzać płyt: DVD-Super Multi DL driver
- WiFi: 802.11b/g/n
- Bateria: 6-cell Li-ion battery

;) ps. to powyższe mam na naklejce, mógłbym jeszcze pogrzebać w ustawieniach, ale nie chce mi się :P Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 10:59, 14 mar 2014 (UTC)

Re: Pytanie[edytuj kod]

Tak, tylko administrator może mianować innych użytkowników na redaktorów. Pozdrawiam piotrex43 (Dyskusja) Uśmiechnij się! :-) 19:39, 22 lip 2014 (UTC)

Przy okazji chciałem pogratulować otrzymania nowej rangi! Mam nadzieję że ciężka praca opłaciła się. :) Pozdrawiam piotrex43 (Dyskusja) Uśmiechnij się! :-) 19:47, 22 lip 2014 (UTC)