Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Hi Gamepedia users and contributors! Please complete this survey to help us learn how to better meet your needs in the future. We have one for editors and readers. This should only take about 7 minutes!

Dyskusja użytkownika:Hero063

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Wiadomość[edytuj kod]

Witaj Hero063! Piszę do Ciebie w związku z artykułami które piszesz! Ogólnie jestem bardzo zadowolony że podjąłeś się zadania opisywania modyfikacji, nie jest to łatwe. :) Ale chciałem napisać Ci parę rad którymi powinieneś kierować się przy tworzeniu artykułów. A artykule nie powinno być przypuszczeń czyli słów typu (chyba, prawdopodobnie), pamiętaj o kropkach i przecinkach, pamiętaj o zasadzie encyklopedyczności. A i jeszcze jedno, Twój artykuł o modyfikacji został przeniesiony na Modyfikacje/Asgard Shield. Jeszcze raz dzięki wielkie że zechciałeś się przyłączyć do edytowania Wiki! Ogólna instrukcja korzystania z dyskusji na Wiki: 1. Zawsze podpisuj się zapisując cztery tyldy ~~~~ lub korzystając z guzika u góry pola edycji. 2. Na posty napisane w Twojej prywatnej dyskusji, należy odpowiadać w bezpośrednio dyskusjach użytkowników, którzy te posty piszą. 3. Kolejne posty w dyskusji rozpoczynaj stosując dwukropki. 4. Jeśli widzisz osobę nie stosującą się do którejś z zasad instrukcji - również mu ją prześlij wpisując po prostu: {{instrukcja}} Pozdrawiam piotrex43 (Dyskusja) Uśmiechnij się! :-) 22:14, 3 sty 2014 (UTC)

Prośba[edytuj kod]

Witaj! Jak widzę, tworzysz dużo artykułów o modyfikacja. Jednakże, poza stworzeniem artykułu, dobrze by było abyś daną modyfikacje dopisywał do spisu modów (w pozycji Nazwa odwołanie do artykułu o konkretnym modzie) oraz szablonu {{Modyfikacje}}. W obu tych miejscach powinieneś kategoryzować odpowiednio mody oraz wpisywać je alfabetycznie. ;) Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 14:57, 4 sty 2014 (UTC)

Re: Pomysły na modyfikację Virtual World[edytuj kod]

Witaj :) Bardzo dziękuje za docenienie mojej modyfikacji :) Co do Twoich pomysłów: są one ciekawe, choć aktualnie nie zamierzam już aż tak pilnie pracować nad itemami i blokami jak w wersjach Alpha (w wersjach Beta, czy aktualnych, mam zamiar zająć się nowymi światami, wersje Gamma będą bardziej techniczne, a wersje Delta będą poświęcone głównie wychwytywaniu błędów i dodawaniu niewielkiej ilości itemów i bloków - tak więc już wszystko zaplanowane ;) ), niemniej jednak pomysły (głównie ten odnoście zbroi) jest ciekawy i w przyszłości możliwe że go użyje. Co do wiosek: nie zamierzam ingerować w struktury Minecrafta, ale możliwe że dodam w najbliższym czasie nowe struktury, w których różne ciekawe itemy/bloki się pojawią ;) (m.in. już istnieje Wielka Sala). Mam do Ciebie małą uwagę: Po napisaniu czegoś na jakiejkolwiek dyskusji, dobrze by było jakbyś się podpisał poprzez wpisanie ~~~~ (Ogólna instrukcja korzystania z dyskusji na Wiki: 1. Zawsze podpisuj się zapisując cztery tyldy ~~~~ lub korzystając z guzika u góry pola edycji. 2. Na posty napisane w Twojej prywatnej dyskusji, należy odpowiadać w bezpośrednio dyskusjach użytkowników, którzy te posty piszą. 3. Kolejne posty w dyskusji rozpoczynaj stosując dwukropki. 4. Jeśli widzisz osobę nie stosującą się do którejś z zasad instrukcji - również mu ją prześlij wpisując po prostu: {{instrukcja}}). Jeszcze jedna informacja: na pomysły, pytania itp. na temat moda została stworzona Społeczność, na którą w razie jakiś pytań/pomysłów/uwag serdecznie zapraszam ;) . Jeżeli byś również chciał uzupełnić niedobory artykułów o Modyfikacje/Virtual World/Virtual World (bo brakuje stron o poszczególnych jej elementach), to oczywiście możesz je tworzyć - a nawet byłbym za to Ci szalenie wdzięczny (bo nie mam na tylko czasu, aby całkowicie zajmować się stronami wiki o modyfikacji, a jednocześnie nad ta modyfikacja pracować...). Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 17:50, 17 sty 2014 (UTC)

Re: Problem z kartą graficzną[edytuj kod]

Witaj :) Na wstępie przypomnę o pisaniu ~~~~ na końcu dyskusji (bo Ci się zapomniało ;) ). Co do Twojej prośby: Ciężko mi będzie pomóc Ci na odległość, lecz najprawdopodobniej problem ten może naprawić zainstalowanie sterownika ów karty, np. sterowników technologii PhysX. Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 12:15, 25 sty 2014 (UTC)

Re: Sprzęt[edytuj kod]

Przepraszam, ze dopiero odpisuję, ale jakoś byłem zajęty i dopiero co zobaczyłem że pisałeś...
Moja specyfikacja komputera:

- Nazwa: emachines E730G
- Procesor: Inter Core i5-430M
- Ekran: 15.6" HD LCD
- Karta graficzna: ATI Mobility Radeon HD 5470
- Pamięć RAM: 3GB DDR3 Memory
- Twardy dysk: 320GB HDD
- Odtwarzać płyt: DVD-Super Multi DL driver
- WiFi: 802.11b/g/n
- Bateria: 6-cell Li-ion battery

;) ps. to powyższe mam na naklejce, mógłbym jeszcze pogrzebać w ustawieniach, ale nie chce mi się :P Pozdrawiam, Bartosz Konkol. 10:59, 14 mar 2014 (UTC)

Re: Pytanie[edytuj kod]

Tak, tylko administrator może mianować innych użytkowników na redaktorów. Pozdrawiam piotrex43 (Dyskusja) Uśmiechnij się! :-) 19:39, 22 lip 2014 (UTC)

Przy okazji chciałem pogratulować otrzymania nowej rangi! Mam nadzieję że ciężka praca opłaciła się. :) Pozdrawiam piotrex43 (Dyskusja) Uśmiechnij się! :-) 19:47, 22 lip 2014 (UTC)