Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Hi Gamepedia users and contributors! Please complete this survey to help us learn how to better meet your needs in the future. We have one for editors and readers. This should only take about 7 minutes!

Dyskusja użytkownika:Ileole200

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Ostrzeżenie[edytuj kod]

Witaj! Piszę co Ciebie z prośbą o dostosowanie się do zasad edytowania Wikipedii. Mam parę rad i parę linków.

  1. Rada pierwsza Nie umieszczaj tzw.buziek czyli np. ":D,:),:(,xD" na artykułach. Na stronach dyskusji możesz.
  2. Rada druga Przy artykułach których elementy zostaną/mogą zostać w przyszłości dodane podawaj jak najwięcej źródeł skąd wiesz o danej rzeczy(źródłem może być zarówno wpis z serwisu Tweeter osoby pracującej nad Minecraft lub oficjalnie podana informacja np na blogu deweloperskim gry).

Link 1 - Czym nie jest wikipedia
Link 2 - czym jest "encyklopedyczność"

Ogólna instrukcja korzystania z dyskusji na Wiki: 1. Zawsze podpisuj się zapisując cztery tyldy ~~~~ lub korzystając z guzika u góry pola edycji. 2. Na posty napisane w Twojej prywatnej dyskusji, należy odpowiadać w bezpośrednio dyskusjach użytkowników, którzy te posty piszą. 3. Kolejne posty w dyskusji rozpoczynaj stosując dwukropki. 4. Jeśli widzisz osobę nie stosującą się do którejś z zasad instrukcji - również mu ją prześlij wpisując po prostu: {{instrukcja}}

Pozdrawiam piotrex43 (Dyskusja) Uśmiechnij się! :-) 12:40, 30 lis 2013 (UTC)