Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja użytkownika:Jejo13104

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Witaj![edytuj kod]

Witaj!

Jestem wdzięczny za Twój wkład w rozwój tego projektu. Jest to zdecydowanie rzecz, na której skorzysta cała polska społeczność Minecrafta. :)
Przed rozpoczęciem kolejnych edycji poświęć czas na zapoznanie się z ważnym regulaminem. ;)

Kilka przydatnych linków
Jak edytować?

Nie krępuj się edytować artykułów! Na Minecraft Wiki Polska trzymamy się zasady śmiałego edytowania – nie musisz pytać nikogo o zgodę na edycje!

Nie obawiaj się też, że cokolwiek zepsujesz. Nawet jeśli popełnisz błąd, zawsze można odtworzyć poprawną wersję artykułu, bądź go poprawić.. ;)

Jeśli czegoś nie wiesz, nie krępuj się pytać innych. Z kolei na naszym kanale IRC (irc://chat.freenode.net/mcwikipl) znajdziesz doświadczonych użytkowników.

W poradniku autora Wikipedii znajdziesz mnóstwo przydatnych informacji na temat edytowania i formatowania tekstu.

Pamiętaj o zasadach!

Przed rozpoczęciem edytowania poświęć trochę czasu na zapoznanie się z regulaminem. Pozwoli to na uniknięcie rozczarowań wynikających z usunięcia Twoich wpisów lub wręcz zablokowania Ci możliwości edycji artykułów.

Uwagi

Możesz również dodawać link w ten sposób: [[piec]]u. ;)

Parę słów na zakończenie :)

Kilka rad na koniec:

  • Na stronach dyskusji i w głosowaniach (ale nie w artykułach) podpisujemy się poprzez wpisanie ~~~~ (czterech tyld). Po zapisaniu edycji, w miejsce tyld pokaże się Twoja nazwa z linkiem do Twojej strony użytkownika i datą.
  • Pamiętaj także, że chcąc skontaktować się z innym użytkownikiem, wpisz się na jego stronie dyskusji, bowiem wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości (taki jak Ty przed chwilą) i będzie mogła Ci odpowiedzieć.
  • Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości, to z chęcią Ci pomogę – w tym celu wpisz się na mojej stronie dyskusji. Zawsze chętnie służę pomocą :)

Życzę owocnych edycji!


Pozdrawiam, NTBGdyskusja
wkład
19:32, 18 gru 2018 (UTC)


Redaktor i medal[edytuj kod]

Witaj! :) Od dnia dzisiejszego będziesz pełnił funkcje redaktora Minecraft Wiki Polska. Czyli:

  • Po zapisaniu edycji, będzie ona automatycznie zaakceptowana.
  • Będziesz mógł nadawać innym edycjom status zaakceptowanej.
  • Będziesz mógł łatwiej wycofywać edycje.

Zostałeś wybrany, z powodu Twojego dużego wkładu.

Również otrzymujesz medal „Za małe, ale ważne edycje”. :)

Gratulacje! :) Pozdrawiam, NTBG (dyskusjawkład) (Administrator McWikiPL) 21:58, 14 lut 2017 (UTC)

Ja również gratuluję! Dobrze edytujesz i uprawnienia redaktora Ci się należą :) Pełna lista Twoich nowych uprawnień znajduje się tu. Pozdrawiam, Płyta Far.png VaderVCD Płyta Stal.png Uśmiechnij się! :-) 14:26, 15 lut 2017 (UTC)

Re:Podziękowania i pytania[edytuj kod]

Witaj! :)

  • Otóż tą sprawę z duplikatami załatwiłem. ;)
  • Takowy szablon byłby czymś świetnym :D Tylko, że ja jestem zbyt tępy na napisanie tego :v Spytam się Piotrka i się zobaczy :)

Pozdrawiam, NTBG (dyskusjawkład) (Administrator McWikiPL) 20:22, 25 lut 2017 (UTC)

Cofnięcia[edytuj kod]

Czemu cofnięto moje edycje? Classic z płatnością to prawda! W 1.12 narrator NIE działa! (Sprawdzałem!) Wytwarzanie ma książkę receptur. KacperParkour (dyskusja) 18:51, 25 kwi 2017 (UTC)

Co do wytwarzania; zmiana najprawdopodobniej została wycofana, ponieważ powtórzyłeś informacje. Pozdrawiam, NTBG (dyskusjawkład) (Administrator McWikiPL) 12:00, 26 kwi 2017 (UTC)

Re: 1.12 i bot[edytuj kod]

Hej i dzięki za wiadomość! Akurat trochę niefortunnie się złożyło, gdyż aktualnie przebywam na wycieczce, aczkolwiek w późniejszych godzinach piątkowych powinienem już być w domu i odpalić bota do aktualizacji artykułów. Co do usuwania linijki o przyszłych wersjach, spokojnie, zajmę się tym natychmiast po powrocie. Przy samym tworzeniu bota miałem sporo zabawy więc z pewnością się tym zajmę. :) Co do kierowania linku na stronie głównej w nieodpowiednie miejsce, również przyjrzę się temu po powrocie. Dzięki za dalszy wkład w MCWP! piotrex43 (Dyskusja) 12:42, 1 cze 2017 (UTC)

Dokonałem paru zmian w bocie i myślę że jest on już gotowy na sprzątanie sekcji historii. Dzięki za sugestię! Pozdrawiam piotrex43 (Dyskusja) 15:54, 3 cze 2017 (UTC)