Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja użytkownika:Khanak690

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Witaj![edytuj kod]

Witaj!

Jestem wdzięczny za Twój wkład w rozwój tego projektu. Jest to zdecydowanie rzecz, na której skorzysta cała polska społeczność Minecrafta. :)
Przed rozpoczęciem kolejnych edycji poświęć czas na zapoznanie się z ważnym regulaminem. ;)

Kilka przydatnych linków
Jak edytować?

Nie krępuj się edytować artykułów! Na Minecraft Wiki Polska trzymamy się zasady śmiałego edytowania – nie musisz pytać nikogo o zgodę na edycje!

Nie obawiaj się też, że cokolwiek zepsujesz. Nawet jeśli popełnisz błąd, zawsze można odtworzyć poprawną wersję artykułu, bądź go poprawić.. ;)

Jeśli czegoś nie wiesz, nie krępuj się pytać innych. Z kolei na naszym kanale IRC (irc://chat.freenode.net/mcwikipl) znajdziesz doświadczonych użytkowników.

W poradniku autora Wikipedii znajdziesz mnóstwo przydatnych informacji na temat edytowania i formatowania tekstu.

Pamiętaj o zasadach!

Przed rozpoczęciem edytowania poświęć trochę czasu na zapoznanie się z regulaminem. Pozwoli to na uniknięcie rozczarowań wynikających z usunięcia Twoich wpisów lub wręcz zablokowania Ci możliwości edycji artykułów.

Parę słów na zakończenie :)

Kilka rad na koniec:

  • Na stronach dyskusji i w głosowaniach (ale nie w artykułach) podpisujemy się poprzez wpisanie ~~~~ (czterech tyld). Po zapisaniu edycji, w miejsce tyld pokaże się Twoja nazwa z linkiem do Twojej strony użytkownika i datą.
  • Pamiętaj także, że chcąc skontaktować się z innym użytkownikiem, wpisz się na jego stronie dyskusji, bowiem wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości (taki jak Ty przed chwilą) i będzie mogła Ci odpowiedzieć.
  • Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości, to z chęcią Ci pomogę – w tym celu wpisz się na mojej stronie dyskusji. Zawsze chętnie służę pomocą :)

Życzę owocnych edycji!


Pozdrawiam, NTBGdyskusja
wkład
08:57, 19 lut 2017 (UTC)

Uwaga[edytuj kod]

Witaj! W ciągu ostatnich godzin wprowadziłeś parę edycji, które łamią nasze zasady Wiki. Proszę Ciebie o zapoznanie się z zasadami Wiki przed wykonaniem kolejnych edycji. Szczególnie proszę o zapoznanie się z zasadą numer 9, która opisuje edycje które do tej pory wykonałeś. Pozdrawiam piotrex43 (Dyskusja) 16:48, 21 lut 2017 (UTC)

To Twoje ostatnie ostrzeżenie. Wszelkie edycje łamiące zasady Wiki od tego momentu będą powodowały blokadę. Nagminne łamanie zasad mimo dobrych chęci nadal jest łamaniem zasad. piotrex43 (Dyskusja) 17:01, 21 lut 2017 (UTC)