Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja użytkownika:KotMroku176

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Wikikod[edytuj kod]

Witaj!

Cieszę się, że naprawdę sporo piszesz. Jednakże, popełniasz kilka błędów przy pisanie Wikikodem. Polecałbym Ci zapoznać się z tym tekstem. Gwarantuję, że po jego przeczytaniu twoje edycje będą samymi na medal! :) Promaster 15:57, 25 sty 2011 (CET)

Szablony[edytuj kod]

Przed stworzeniem kolejnego artykułu z szablonem, sprawdź najpierw artykuł z tego samego rodzaju. Np. będziesz chciał stworzyć artykuł o bloku, zajrzyj na kod Brukowiec_z_mchem (po moich poprawkach). Źle stosujesz szablony. Nie kopiuj szablonu, wstawiaj go w podobny sposób jak się robi na innych artykułach. Lewandowski (AdminTeam) 19:46, 25 sty 2011 (CET)

  • Postaram się postępować według waszych rad.Dziękuje.

Odpowiadanie[edytuj kod]

Gdybym nie zaglądał często na Ostatnie zmiany, bym nie widział, że coś odpowiedziałeś. Na przyszłość pamiętaj, że jak ktoś ci coś pisze na Twojej dyskusji, to odpowiadasz na jego. Wtedy danej osobie wyświetli się informacja, że ma wiadomość. To taki system prywatnych wiadomości (prywatnych, ale publicznych ;). Można więc powiedzieć, że teraz wysłałeś wiadomość do siebie :D Nie zapominaj też o tym na przyszłość =) Lewandowski (AdminTeam) 21:21, 25 sty 2011 (CET)

Medal (tydz. 1)[edytuj kod]

Siema, dostałeś medal. Jak chcesz się nim pochwalić, dodaj do swojej strony kod {{:Minepedia:Medale/Aktywny Minepedysta/KotMroku1/week1}} ~Lewandowskipl.Wiki Admin dyskusja 23:08, 26 mar 2011 (CET)