Dyskusja użytkownika:Kotek PL1

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Edycje

Hej! Dzięki za edytowanie Minecraft Wiki Polska! Zawsze miło nam widzieć nowych edytujących :)
Chciałem tylko zwrócić uwagę i dopytać się o parę z Twoich edycji, które przyciągnęły moją uwagę. Na przykład edycja w artykule Człowiek, nie do końca zrozumiałem co miała ona przedstawiać? Czy postacie tam dodane kiedykolwiek pojawiły się w grze? Czym one są? Edycja China Edition również trochę mnie zbiła z tropu, masz jakieś źródło iż dodany przez Ciebie element rzeczywiście istnieje w tej wersji gry? Gdyż nie potrafiliśmy tych informacji potwierdzić zostały one wycofane. Informacja dodana w Enderperła także zdaje się nie być prawdziwa.
Przy okazji, jeśli mogę prosić, proszę, dodawaj opisy zmian do swoich edycji. Jeśli wyjaśnisz dlaczego daną edycję wprowadzasz pozwoli nam to na uniknięcie konfliktów i nieporozumień. Dzięki! Frisk (Dyskusja) 22:34, 11 sie 2020 (UTC)

Edycja Pełna wersja

Hej.
Wycofałem Twoją edycję na Pełna wersja gdyż zachęca ona do pobrania nielicencjonowanej wersji gry. Minecraft Wiki Polska nie może w żaden sposób promować nielegalnych wersji gry z powodów prawnych (zasada 1). Proszę nie umieszczać podobnych informacji na wiki. Dzięki. Frisk (Dyskusja) 12:00, 23 sie 2020 (UTC)

Ostrzeżenie

Cześć. Niedawno edytowałeś/aś artykuł Wither gdzie wprowadzone zostały nieprawdziwe informacje. Wcześniej, na stronie Pigman również zamieściłeś/aś obrazek, który nigdy nie przedstawiał zawartości gry i wygląda na fanowską interpretację, których ta wiki nie przyjmuje (zasada 9). Proszę, przeglądaj uważniej informacje, które dodajesz na wiki i sprawdzaj je. Frisk (Dyskusja) 13:55, 18 wrz 2020 (UTC)