Chcesz pomóc, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź listę artykułów do rozszerzenia lub zilustrowania czy potrzebnych zmian.

Dyskusja użytkownika:Lachcim6

Z Minecraft Wiki Polska
Skocz do: nawigacja, szukaj

Witam ! :)[edytuj kod]

Witam nowego użytkownika :) Gdyż jestem głównym administratorem Minepedii mam zamiar Cię powitać w naszych (jeszcze) skromnych progach . Widzę że bardzo się angażujesz w pracę nad naszą stroną poświęconą MineCraft'owi . Jestem Ci za to bardzo wdzięczny gdyż potrzebujemy takich ludzi jak ty :) Jeżeli posiadasz jakiś komunikator głosowy np. Skype, bardzo chętnie porozmawiam wraz z Lewandowskim oraz tobą. W razie jakiś niejasności jestem do dyspozycji :)

Xblockmove (AdminTeam) 22:13, 5 sty 2011 (CET)

Re: Re: Bez tematu[edytuj kod]

Heh, nawet nie zauważyłem, że pisałem wcześniej w brudnopisie dyskusji... :D

Co do Przedmioty, to strona została usunięta przez administratora Xblockmove

EDIT:

Linki zewnętrzne prawie na pewno działają... test: Google Polska.

Lewandowski (AdminTeam) 23:13, 5 sty 2011 (CET)

Linki zewnętrze[edytuj kod]

Mnie, jako administratora nie obowiązuje potwierdzanie kodem reCaptcha, jednak stworzyłem zwykłego użytkownika i już widzę w czym jest problem. Gryzie się jeden dodatek (reCaptcha) z ustawieniami. Spróbuję to jeszcze dzisiaj naprawić.

EDIT: powinno być juz OK, ale jeszcze sprawdzę. I przy okazji uruchomiłem tez zaawansowany edytor wizualny, powinien się dopiero pojawić, gdy go włączysz na stronach preferencji, jednak tego nie jestem jeszcze pewien. Póki co występuje błąd przy pisaniu "z" z kropką, trzeba dodawać z tego paska ze znaków specjalnych. Coś jest tez nie tak z wklejaniem. Spróbuję wykombinować poprawioną wersję skryptu, moze ktoś z adminów Wikipedii napisze, jak to poprawić... moze... Lewandowski (AdminTeam) 23:44, 5 sty 2011 (CET)

Niepotrzebne dodatki[edytuj kod]

Tak jak napisałeś użytkownikowi Xblockmove, tak w dużej mierze się stanie :]
Nie usunę całkowicie kodu reCaptcha, już od wczoraj powinny być takie ustawienia, że jest on wyświetlany tylko i wyłącznie przy rejestracji. W innych miejscach nie jest on potrzebny.
Zniknie też ten zielony pasek. Też mi się nie podoba, nawet nie jest użyteczny...
Zaawansowany edytor pojawi się zaraz, jak zostanie naprawiony błąd z literką "ż". Dostałem od administratora Wikipedii pewne wskazówki, zobaczę, jak to wyjdzie. Pasek nie zniknie, gdyż nie każdy zna chociaż podstawy Wikikodu. Sam już od dawna nie miałem z nim styczności :p
Gadżet Facebooka zostanie nieco zmniejszony, w szerokości o jakieś 80 pikseli, również ikonka będzie mniejsza.
Przyszłe zmiany będą wprowadzane dopiero po sprawdzeniu ich działania lokalnie, u mnie na komputerze.
Zniknie również kilka innych dodatków, które nie są aktualnie potrzebne, bądź w ogóle nie będą. Łącznie zostaną wyłączone 4 dodatki, kolejne 3-4 zostaną poprawione.
Przepraszam, za wszelkie niedogodności, które doświadczyłeś :] Mam nadzieję, że zostaniesz tutaj, gdyż potrzeba nam takich osób jak Ty.
Lewandowski (AdminTeam) 13:25, 6 sty 2011 (CET)

Kontynuacja rozmowy.[edytuj kod]

Chciałbym cię poprosić o kontakt np. numer GG lub komunikator Skype aby spokojnie porozmawiać. Lewandowski pousuwał już większość rzeczy o które prosiłeś lecz musisz pamiętać że jesteś tu na razie tylko użytkownikiem. Na następny raz proszę o większy spokój ,gdyż informacja typu "nie będę pracował tu dłużej" nie jest zbyt miła :)

Tak więc pozdrawiam Xblockmove (AdminTeam) 15:35, 6 sty 2011 (CET)

Crafting[edytuj kod]

Jestem naprawdę pod wielkim wrażeniem! Szkoda, że nie ma na tej Wiki czegoś takiego, jak Artykuł na medal, bo na taki zasługuje Crafting. W imieniu wszystkich aktualnych i przyszłych użytkowników witryny chcę Ci podziękować i zachęcić do dalszego tworzenia.

Lewandowski (AdminTeam) 23:28, 6 sty 2011 (CET)

Słuchaj typie. Jeżeli Ci coś nie pasuje na siłę Cię tu nikt nie trzyma więc proszę przestać skandować Administratorów Minepedii, gdyż ja sobie tego nie życzę. Jeżeli jesteś taki mądry to sam stwórz tak rozbudowaną stronę na której powinno się znajdować ponad 300 artykułów. Tak więc albo zaczniesz tworzyć na naszych zasadach albo zostaniesz trwale zbanowany na naszej stronie.

Z poważaniem Xblockmove (AdminTeam) 18:52, 8 sty 2011 (CET)

Odp. dot. wpisu u admina Xblockmove[edytuj kod]

Chata i tak nie przejdzie... a przyłączenie się do serwisu takiego, jakim jest craftsite.pl będzie korzystne dla obojga. Minecraft Wiki - pierwowzór Minepedia Polska, jest przyłączona do witryny minecraft.net jako oficjalna encyklopedia Minecrafta. Jest to naprawdę ogromna reklama. Może i tak, nie jesteśmy doświadczeni w prowadzeniu serwisu. Jednak patrząc na plusy i minusy przyłączenia się wybraliśmy taką, a nie inną opcję. Lewandowski (AdminTeam) 20:45, 8 sty 2011 (CET)

Artykuł Crafting[edytuj kod]

Emmm... Albo nie czaje o co ci chodzi, albo jesteś po pół litra :D. Sądząc po stronie użytkownika masz 10 lat. (No co, nazwał mnie wandalem) --Cero 11:38, 8 kwi 2011 (CEST)

  • Emmm... co ty odwalasz? Sądziłem, że twoje "potyczki" z administracją skończyły się w dniu mojej rejestracji, ale widać, że nie wyciągnąłeś wniosków... aaa... no tak, zapomniałem. Przecież to forum do flamewarów, nie? Jeżeli mamy tworzyć wiki, to nie możemy naraz podkładać sobie świń. Nie rozumiesz idei Wiki? To załóż sobie własną, i tak ochrzaniaj każdego użytkownika. Ρromaster - D - W - M - 15:52, 8 kwi 2011 (CEST)